האליפות השלישית ברציפות אמנם עדיין לא הובטחה בצורה רשמית, אבל אוהדי הפועל באר שבע פתחו הבוקר (ראשון) בקמפיין שמטרתו לשכנע את מינהלת הליגה להביא את הצלחת לאצטדיון טוטו טרנר כבר בשבת הקרובה.

ככה זה נראה בשנה שעברה. צילום: אורן אהרוני

במינהלת התכוונו תחילה להעניק את צלחת האליפות ולפתוח בחגיגות רשמיות רק לאחר המחזור האחרון, אבל נקודה במחזור הקרוב מול מכבי תל אביב, תבטיח לבאר שבע אליפות שלישית ברציפות ואוהדי הקבוצה רוצים לחגוג כבר בסוף השבוע הקרוב.

"אתמול התקרבנו מרחק נגיעה מצלחת שלישית", נכתב בהודעה רשמית שהוציא ארגון 'האולטרסאות', "הבוקר מנהלת הליגה הודיעה שהיא מעדיפה לחסוך בעלויות ולא לקיים את טקס ההנפה בשבת נגד מכבי תל אביב בטרנר, במידה וננצח כמובן, אלא לדחות אותו למחזור האחרון בבית נגד נתניה, שכבר הלהבות ירדו, הזרים שלנו יהיו בחו"ל, והטקס יהיה לפרוטוקול בלבד!".

"אנחנו לא מסכימים ולא נשתוק עד שההחלטה תשונה, כולל הסרת מוזיקת המעליות לפני הטקס!!! האליפות הזאת היא שלנו, הזמן שלפני ההנפה הוא הזמן שלנו לחגוג, וזה הזמן לשים סוף לשלטון העניבות ולהחזיר את האותנטיות והשמחה הטהורה למגרש!", הוסיף הארגון.

במנהלת הליגה קיבלו את הפניות של אוהדי האלופה ועושה רושם שהצלחת תגיע בשבת הקרובה לטוטו טרנר ואם באר שבע אכן תבטיח את האליפות היא תוכל לחגוג עם הצלחת כבר בשבת הקרובה.