הפועל באר שבע חוגגת הערב (שבת) אליפות שלישית ברציפות. האלופה מארחת את מכבי תל אביב כשתיקו של בית"ר ירושלים מול בני יהודה הבטיח לה את הצלחת.

מניפים את הצלחת בפעם השלישית. צילום: הרצל יוסף

אלופי המדינה! צילום: עוז מועלם

חוגגים באדום. צילום: הרצל יוסף

אחרי 51 משחקי ליגה רצופים. הפועל באר שבע הפסידה הערב לראשונה בטוטו טרנר 1:0 למכבי תל אביב, אבל למרות זאת חוגגת אליפות שלישית ברציפות.

שרת התרבות והספורט מירי רגב התקשרה אחרי סיום המשחק לבעלים של הפועל באר שבע אלונה ברקת ובירכה אותה על האליפות השלישית ברציפות של המועדון: "עשיתם הישג ענק. לזכות בתואר זה קשה מאוד ולשמור עליו קשה שבעתיים - בוודאי לזכות שלוש פעמים ברציפות", אמרה רגב לברקת.

"אני מקווה ומאמינה שבעזרת השם תעפילו בעונה הבאה לצ'מפיונס ליג ותעשו היסטוריה נוספת במועדון הפועל באר שבע. בשתי העונות האחרונות הייתם קרובים להשיג את המטרה - הפעם אני מאחלת לכם לעמוד ביעד ההיסטורי הזה". השרה רגב ביקשה מברקת למסור את ברכתה לכל השחקנים ולצוות המקצועי והניהולי של הקבוצה.

בדקה ה-52 של המשחק בטוטו-טרנר הפועל באר שבע הוכרזה לאלופת המדינה בעקבות התיקו 3:3 של בית"ר ירושלים מול בני יהודה!

3:3 במשחק של בית"ר ירושלים נגד בני יהודה. כרגע הפועל באר שבע שוב אלופה.

דקה 44: הלם בטוטו טרנר. דור פרץ הניף את רגל ימין והדביק את הכדור למשקוף של חיימוב ולרשת. 0:1 מכבי תל אביב. האם זה יהיה ההפסד הראשון של הפועל ב"מבצר"?

גיא חיימוב. הפסד ראשון בטוטו טרנר. צילום: עוז מועלם

דקה 35: טוני וואקמה סובל מפציעה בשריר הירך האחורי והוחלף על ידי ניב זריהן.

במשחק המקביל בית"ר ירושלים הובילה 0:2 על בני יהודה, משערים של טל כחילה ועידן ורד. רועי גורדנה ומאוויס צ'יבוטה השוו ל-2:2. כרגע באר שבע אלופה.

ברק בכר עלה עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותו והוא לא ביצע שינויים מה-11 שניצחו את בית"ר ירושלים בשבוע שעבר. טוני וואקמה, מאור מליקסון ובן שהר פתחו בחוד ההתקפה.

התרגשות לקראת האליפות ההיסטורית. צילום: הרצל יוסף

זה הקטן יהיה אוהד גדול. צילום: הרצל יוסף

אלונה ברקת ובנו של השחקן המנוח אנספוואה. צילום: הרצל יוסף

דני קושמרו. לא מוותר על משחק אליפות. צילום: הרצל יוסף