גיא חיימוב, 7. עונה מצויינת של השוער שהשתלט על האפודה במאבק עם דודו גורש. בא למשחקים הגדולים בארץ ויודע להיות בפוקוס ברגעים החשובים.

גיא חיימוב. בפוקוס ברגעים החשובים. צילום: עוז מועלם

בן ביטון, 6.5. אמנם לא היה בעונה מזהירה אבל עדיין המגן הימני הטוב בסגל. חווה משבר אבל ידע לחזור לעצמו בגדול.

לואי טאהא, 7.5. ממשיך את ההתקדמות הענקית שלו. יציב, חזק ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. הבלם מס 1 בליגה.

חאתם עבד אלחמיד, 6. פתח לא טוב אבל הלך והשתפר ככל שהליגה התקדמה. מהיר מאוד חזק ומחייב. אם ימשיך כך יוכל להתקדם.

אורן ביטון, 7. עוד סיפור של התקדמות משמעותית העונה, בדומה לחאתם עבד אלחמיד זו עבודה של הצוות המקצועי. ממגן אלמוני יחסית הוא דחק את קורהוט לספסל עוד לפני הפציעה, עם עשרה בישולים כל העונה, זה נתון מדהים למגן.

ג'ון אוגו, 6.5. לא העונה הכי גדולה של הניגרי בבאר שבע אבל לזכותו ייאמר שחזר ובגדול למאני טיים והיה שותף לניצחונות המשמעותיים.

דן איינבינדר, 6.5. זו העונה הראשונה שלו בקבוצה וללא ספק עונה מוצלחת. המנוע של הקישור אצל ברק בכר. נייד דינאמי והוא אישיות גם מחוץ למגרש. חייב להיות יותר מרוכז ליד השער.

חנן ממן, 8.5. הרכש הכי טוב של השנים האחרונות, בטח כשמדובר בשחקן שהגיע בינואר. שחקן חכם בהצטרפות שלו להתקפה. הכריע את המשחקים החשובים. מול מכבי תל אביב בחוץ ומול בית"ר ירושלים ועוד.

חנן ממן. הרכש הכי טוב של השנים האחרונות. צילום: אורן אהרוני

מאור מליקסון, 7.5. המנהיג השקט בעונה טובה מאוד. הוא לוקח אחריות ופיקוד. משפיע מאוד על המשחק ושחקן מוביל כבר כמה שנים.

בן שהר, 6.5. אמנם הוא לא תמיד היה בולט והיה גם פצוע תקופה לא קצרה אבל מהיר ומספק את המספרים בחלק הקדמי.

טוני וואקמה, 7. פתח את העונה נפלא והיה השחקן הטוב בליגה בפער גדול. אחר כך היתה ירידה מסויימת פציעה אבל חזר לעצמו לקראת הסוף עם מחצית ענקית בטדי.

ברק בכר, 9. האחראי להצלחה. מאמן כדורגל מבריק, אדם מדהים מאמן קפדן ויסודי לא מוותר ולא מעגל פינות. כל הזמן חושב אחראי ושקול בקבלת החלטות. גדול מהענף.

ברק בכר. מאמן מבריק ויסודי. צילום: ראובן שוורץ