בהפועל באר שבע-בני שמעון עסוקים בבניית הסגל לעונה הראשונה בליגת העל. אחרי שהודיעה אמש (רביעי) על החתמתו של הגארד, טראוויס ווריק, ובתחילת השבוע נפרדה מטוני יאנגר, הבוקר התברר כי גם הסנטר בן אייזנהרט ימשיך עם האדומים וישחק בליגת העל.

בן אייזנהרט (במרכז). חוזר לליגת העל. צילום: הרצל יוסף

"בן אייזנהרט חתם בשורות המועדון לעונה נוספת, ויעבה את הקו הקדמי שלנו גם בעונת המשחקים הקרובה", נמסר מהקבוצה. לאייזנהרט, שהיה שותף למסע העליה שלנו לליגת העל, תהיה זו עונה שלישית בשורות המועדון. כעת הוא ישוב לקדנציה נוספת בליגה הראשונה (לפני שלוש עונות שיחק במדיה של מכבי אשדוד).

בתוך כך במועדון הודיעו כי מאז שנפתחה המכירה לפני כשבועיים נמכרו עד עתה כ-800 מינויים לעונה הבאה ובקבוצה מקווים כי קצב המכירה יתגבר אחרי שלתמונה ייכנסו הוועדים הגדולים בדרום ויחלו להפיץ את המינויים.

עוד אתמול, התקיימה פגישה בין גורמים עירוניים לבין אנשי מינהלת ליגת העל, כחלק מההכנות של היכל הקונכייה לעונה הבאה. רוב הדרישות שהועלו על ידי המינהלת פתירות, אך ישנן מספר דרישות שהעירייה תצטרך למצוא להן פתרונות יצירתיים. מאיר אלפסי, מנהל אגף הספורט בחברת 'כיוונים', אמור להיכנס לעובי הקורה בנושא ולנסות להגיע לפתרון מקובל על כל הצדדים.