הפועל באר שבע ערכה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים לפתיחת העונה והודיעה על הארכת חוזהו של המאמן ברק בכר בשנתיים נוספות. המשמעות היא שהמאמן שהביא לקבוצה שלוש אליפות רצופות צפוי לסגור שבע שנים בבירת הנגב.

הבעלים, אלונה ברקת, התייחסה להארכת החוזה של המאמן: "אני מאמינה ביציבות ואם יש משהו טוב שעובד אז צריך להמשיך איתו. החיבור של ברק עם הצוות הניהולי שלנו הוא חיבור אמיתי, נכון וטוב ואנחנו חושבים כמה צעדים קדימה. לשמחתנו הוא הסכים להמשיך".

שיר צדק (משמאל) עם בכר, ברקת ומשה ממרוד. הציגו תלבושת חדשה. צילום: הרצל יוסף

ברקת התייחסה למטרות הקבוצה לעונה הקרובה: "אנחנו מאוד רוצים להמשיך להצליח בליגה. נכונה לנו שנה מאתגרת אבל הליגה מאוד חשובה לנו ונרצה לקחת אליפות נוספת. הקמפיין האירופי הוא גם מאוד חשוב לנו ואני מקווה שנמשיך ליהנות ממה שאנחנו עושים ובעיקר אנחנו רוצים להמשיך לחייך".

"אני מתחבר לעניין היציבות ושיתוף הפעולה", אמר המאמן ברק בכר, "מהרגע הראשון שהגעתי לבאר שבע אני מרגיש תמיכה מאוד גדולה ולכן אני לא רואה את עצמי בשנים הקרובות עובד במקום אחר ואין סיבה לא להמשיך".

הבלם, שיר צדק שחזר להתאמן אחרי השעיה של שמונה חודשים אמר: "מאוד התגעגעתי ועברתי שנה לא פשוטה. אני בא עם אנרגיות חיוביות, רעב, שמח ומחכה כבר לעלות לכר הדשא

"תמיד ידענו שיש לו חוסן מנטאלי והשנה הזו הוכיחה כמה הוא חזק", התייחסה ברקת להיעדרות של צדק, "אנחנו צריכים אותו גם מקצועית וגם מנטלית. אנחנו רוצים להודות למשפחה היקרה שלו על התמיכה בו. אנחנו אוהבים אותו וכיף לנו שהוא חזר".