במועדון הכדורסל של הפועל באר שבע-בני שמעון ממשיכים בהכנות לקראת העונה הקרובה. בימים האחרונים קיים המועדון מיני מחנה אימונים לשלל שחקנים צעירים שהגיעו על מנת לשחק מול עיניו הבוחנות של המאמן, רמי הדר.

חלק מהשחקנים שנבחנו הם חלק מנבחרת העתודה. צילום: הפועל באר שבע-בני שמעון

בין יתר השחקנים הצעירים בלט דווקא וויל גרייבס (32, 1.98), הזר האמריקאי שנפצע קשה לפני כשנה במהלך משחקה של קבוצתו מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב, ולא שיחק בשנה האחרונה כשהוא מנסה להתאושש מהפציעה. גרייבס, סמול פורוורד פעלתן נחשב עד לפני שנתיים לאחד הזרים הטובים בליגת העל אך מאז הפציעה שהטיפול בה הסתבך השחקן לא שיחק כדורסל.

"ברמה העקרונית על פי המסמכים ואיך שזה נראה הוא השאיר את הפציעה מאחוריו", אמרו בבאר שבע. "הוא כבר לא ילד וכשאתה לא משחק תקופה כל כך ארוכה בגיל כזה, לא פשוט לחזור לכושר משחק מלא. הוא עדיין נראה חלוד ובמשקל עודף". עד כה גרייבס ערך ארבעה אימונים עם הקבוצה בתוך מיני מחנה ולא הותיר רושם רב.

בתוך כך, חלק מהשחקנים שנבחנו הם שחקני נבחרת העתודה של ישראל. "אנחנו מחפשים שניים או שלושה להשלים את הסגל", נמסר מבאר שבע.

בין השמות הבולטים שנכחו על הפרקט בזמן המחנה היו הסמול פורוורד, עמית זיס והרכז,  עמית עבו, שניהם בוגרי מחלקת הנוער של מכבי תל אביב. עבוד שיחק אצל עודד קטש בהפועל אילת ובעונה האחרונה במכבי הוד השרון מהלאומית.

רוצים עוד 2-3 שחקנים להשלמת הסגל. צילום: הפועל באר שבע-בני שמעון