הפועל באר שבע בדרך להשלים היום את אחת הרכישות המפתיעות שלה בשנים האחרונות. שוער הפועל חיפה, ארנסטס שטקוס בן ה-33 עבר בדיקות רפואיות בצהריים וצפוי להצטרף לקבוצה ביממה הקרובה.

גיא חיימוב. בשלב זה מסרב לעבור להפועל חיפה. צילום: אורן אהרוני

האלופה ניסתה בימים האחרונים לבצע טרייד עם הפועל חיפה ולהעביר לשורות מחזיקת הגביע את המגן ההונגרי מיהאי קורהוט יחד עם גיא חיימוב. כשהדברים נודעו לשוער, הוא זעם ועזב את ארוחת הצהריים של הקבוצה במחנה האימונים בפולין ואף לא שיחק במשחק האימון האחרון.

חיימוב מסרב בשלב זה לעבור להפועל חיפה ועדיין לא ברור כיצד העסקה הזו תצא לפועל אם יישאר בקבוצה כשוער שני או שלישי או שיעדיף להצטרף לקבוצה אחרת. אם המעבר הזה לא ייצא לפועל, האלופה תשלם כסף עבור שטקוס ותעביר, כאמור, להפועל חיפה גם את קורהוט.

בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו כתב חיימוב: "משפחה חברים אוהדים ..
אתם צודקים... זה מורכב, זה מפתיע וזה פוגע. נחתנו לאחר מחנה אימון מקצועי שהסתיים עבורי בחוויה קשה מאוד. ובכל זאת, חזרתי למשפחה למקום הבטוח. אקח רגע לחשוב, להתאפס, לעקל ולהתקדם לטוב ביותר עבורי ועבור משפחתי".

"אני לא פוסל כלום, מעריך ומוקיר את כל אלו שחושבים עבורי ודואגים לי. השם גדול ומארגן לי את הטוב ביותר. רק הוא יודע למה אני ראוי גם אם היום אני חווה צער רב שלא בצדק. תודה לכולם".