ז׳וליין סטו הצרפתי חתם לשנתיים בהפועל באר שבע והוא מצטרף לשוער היווני, יאניס אנסטיס שחתם בסוף השבוע האחרון לשלוש שנים במועדון. הצרפתי שסיים ארבע עונות במדי נאנסי מהליגה הצרפתית השנייה הגיע בשעות הצהריים לבאר שבע על מנת לעבור בדיקות רפואיות בבית החולים סורוקה ולאחר מכן חתם על חוזהו.

ז'וליין סטו. רכש נוסף? צילום: Getty images

סטו, (31) יכול לשחק בשלל תפקידי ההגנה כשברזומה שלו נמצאות מספר קבוצות צרפתיות בכירות כשביניהם גם סנט אטיין. שחקן ההגנה שיכול לשחק גם בקישור האחורי אמר אחרי החתימה: "אני מתרגש ושמח להצטרף לקבוצה, ובטוח שביחד נעשה הכל כדי להגשים את החלומות שלנו". 

סטו יירשם לסגל הקבוצה למשחקים באירופה ויטוס מחר בבוקר לטאלין לקראת המשחק ביום רביעי מול פלורה. המועדון החליט בעצה אחת עם הבלם מיגל ויטור להקפיא אותו עד להחלמתו וחזרתו למשחק פעיל על מנת לפנות מקום לצרפתי במצבת הזרים של הקבוצה והוא צפוי לחזור לסגל רק בחודש ינואר 2019.

במעמד החתימה אמר סטו: ״אני מתרגש ושמח להצטרף לקבוצה, ובטוח שביחד נעשה הכל כדי להגשים את החלומות שלנו״.

בעצה אחת עם מיגל ויטור, הוחלט על הקפאתו של הבלם הפורטוגלי עד להחלמתו וחזרתו למשחק פעיל, וזאת על מנת לפנות מקום לסטו במצבת הזרים של הקבוצה. מיגל ויטור יחזור לסגל עם החלמתו וחזרתו למשחק פעיל וימשיך את תהליך השיקום במסגרת המועדון. "אנו מודים למיגל על הנכונות לסייע למועדון לעמוד ביעדיו", אמרו בקבוצה.

בינתיים, השוער גיא חיימוב נמצא בדרך החוצה מהפועל באר שבע והוא לא המריא עם הקבוצה היום (ראשון) למשחק החוץ מול פלורה טאלין בסיבוב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות. בעקבות ההגעה של השוער היווני ג'יאניס אנסטיס חיימוב שמחזיק בחוזה לעונה נוספת מחפש כעת קבוצה חדשה שתקלוט אותו. 

לאחר האירועים הסוערים של הימים האחרונים החליטה רעייתו של חיימוב, סינדי, לכתוב פוסט ברשתות החברתיות. "אני רוצה לאפשר לגיא את השקט שמגיע לו בקרקס שמתנהל סביבו. כאשר בעלי היקר שהה במחנה אימונים, העברתי דירה בלעדיו מעומר לבאר שבע זאת בכדי שנהיה קרובים למגרש ולבתי הספר. ביום שפרסמתי כי מחפשת מוביל ל4 פריטים כבר סיפרו שיש לנו טיוטת חוזה ... מה שלא היה ולא נברא ! גיא מעולם לא ניהל משא ומתן תחת חוזה".

הפוסט של סינדי חיימוב. צילום: מתוך פייסבוק

"חיפשתי הובלה לארבעה פריטים. ההובלה היתה מיועדת למרכז הארץ לנזקקים - תרומה!!!", המשיכה סינדי, "אינני מכירה משפחה העוברת דירה למרכז או לצפון עם ארבעה פריטים. חבל שיש כול כך הרבה ספקולציות סביב נושא המעבר ושיש מי שדואג להפיץ שמועות שקריות וזדוניות. אנו כואבים את הסיטואציה אליה גיא נקלע בטח אחרי תרומתו הרבה לקבוצה! תודה לכולם על התמיכה והמילים החמות אשר מחזקות ברגעים אלו".