התחושה היא פשוט אדירה בקרואטיה. כל העולם עכשיו צופה בנו ומכיר את המדינה שלנו ואת היכולות של הקבוצה. אנחנו פשוט נהנים מההופעות של השחקנים שלנו על הבמה הגדולה ביותר של הכדורגל העולמי.

דראז'ן מדונוביץ'. תחושה אדירה. צילום פרטי

בשלושת המשחקים הראשונים בשלב הבתים מול ניגריה, ארגנטינה ואיסלנד ניצחנו וזה נתן לנו הרבה ביטחון. הצלחנו להסתגל לתנאים ולשחק היטב במשך כל הטורניר וזה היה מאוד מרגש לראות את המשחקים.

אני חושב שהידע והיכולות של השחקנים הקרואטים מעולם לא הוטלו בספק, אבל השחקנים הציגו בטורניר הזה גם סבלנות, אחריות, הקרבה, ענווה, רוגע, והכל יחד יצר תחושה שהנבחרת הזאת פשוט בלתי מנוצחת.

כל השחקנים שלנו הם שחקנים מובילים במועדונים שלהם אשר הגיעו לגמר של ליגת האלופות, זכו באליפות המקומית של הליגות האירופיות המובילות, אז יש להם ניסיון במעמדים הללו, אבל כדורגל הוא ספורט קבוצתי שהנבחרת שלנו הצליחה להסתיר גם את החסרונות שלה. והיו לה מעט כאלה. בסופו של דבר אנחנו בין שתי הנבחרות הטובות בעולם וזה פשוט גורם לנו להעריך מאוד את הנבחרת שעשתה היסטוריה נהדרת.

קשה להיות אובייקטיבי כשאני צריך להעריך את הסיכויים שלנו במשחק הערב נגד צרפת ולהגיד שאנחנו טובים יותר וננצח, אבל אנחנו מגיעים עם אנרגיות טובות ואני חושב שכל העולם כרגע תומך בנבחרת הקרואטית הלאומית ועם האנרגיות הללו אנחנו יכולים לנצח בגמר. אני באמת מאמין שאנחנו יכולים להיות אלופי העולם.

דראז'ן מדונוביץ' ויוסי קקון (מימין). יכולים להיות אלופי העולם. צילום פרטי