הפועל באר שבע תמריא היום (ראשון) לקרואטיה לקראת המשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות מול דינמו זאגרב שיתקיים ביום שלישי (21:00). האלופה רוצה להשיג תוצאה טובה כדי להעביר את ההכרעה למשחק הגומלין שיתקיים בשבוע הבא ב'טוטו-טרנר'.

ברק בכר. תרגל הרכב של שלושה בלמים. צילום: עוז מועלם

המאמן ברק בכר תרגל הרכב של שלושה בלמים לקראת המשחק ועל פי הערכות הוא צפוי לעלות עם ז'וליין סטו, שיר צדק ולואי טאהא במרכז ההגנה. דן איינבינדר שפתח על הספסל במשחק הגומלין מול פלורה טאלין צפוי לשוב להרכב.

בחלק הקדמי מאור מליקסון ובן שהר צפויים לפתוח כשהמאמן מתלבט בין חן עזרא לחנן ממן בנוגע לשחקן שישלים את ההרכב. כרגע העדיפות היא לקשר הרכש שהגיע מבית"ר ירושלים והשתלב היטב במועדון, אך קיימת סבירות שזה ישתנה.

דודו גורש צפוי להיות מועדף על חשבונו של ג'יאניס אנסטיס בין הקורות למשחק הזה. בקבוצה מרוצים מהאימונים שמפגין השוער הוותיק לאחרונה ואמרו: "דודו מתאמן כמו ילד בן 17". אנסטיס יקבל תכנית עבודה לחודשיים הקרובים בשל העובדה שהוא לא שיחק למעלה מחצי שנה.

החלוץ הצ'כי תומאש פקהארט מבוקש בפנאתינייקוס. הדיווחים בתקשורת היוונית מספרים על כך שהקבוצה של עמרי אלטמן מעוניינת לצרף את החלוץ לשורותיה ואם תגיע הצעה רשמית, באר שבע לא תעמוד בדרכו של השחקן במערב ליוון.