איפה ישחק המקשר הצעיר, צח מלול מדימונה בעונה באה? אם הייתם שואלים אותנו את השאלה הזאת בסוף השבוע האחרון היינו עונים מ.כ באר שבע מליגת העל.

צח מלול. מבוקש. צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

מלול, ששיחק בעונה שעברה במכבי תל אביב ובכרטיס הכפול בשורות מכבי דימונה בלאומית, כבר סיכם את תנאיו בקבוצה הבאר שבעית והיה אמור להגיע לפתיחת האימונים של באר שבע ביום ראשון האחרון, אבל תפנית בעלילה שחלה בראשון מנעה זאת ממנו.

התברר כי ככל הנראה מכבי תל אביב לא תעמיד קבוצה בעונה הבאה בליגת העל ובאיגוד ניסו לאתר מועמדות לתפוס את המקום שלה שם. דימונה, מכבי פתח תקווה והפועל קריית אונו נכנסו לתמונה, כשבהנהלת דימונה הבטיחו לעשות הכל על מנת לעלות את הקבוצה לליגה הבכירה.

בינתיים גם עתידו של מלול לא ברור. בדימונה טוענים כי טרם שחררו את השחקן, למרות הסיכום שהושג בינו לבין באר שבע, ובכוונתם לשלב את המקשר דווקא בשורותיהם במידה ודימונה תשחק בעונה הבאה בליגה הבכירה.

"אני מציע לאנשי באר שבע לבדוק טוב אם צח קיבל את טופס השחרור מאיתנו", התריע גורם במכבי דימונה. "אם הוא יערוך אימונים בשורות באר שבע מבלי לקבל את השחרור, הם יהיו בבעיה מבחינה משפטית", הוסיף אותו גורם.

בדיעבד התברר כי בבאר שבע החליטו לא לקחת סיכון וויתרו על שיתופו של מלול באימון הפתיחה. "כרגע יש קצת אי הבנות עם דימונה", הסביר יו"ר מ.כ באר שבע, רוני טסלר. "הם עושים שרירים בקטע הזה פתאום ולכן צח לא יכול להתאמן עד שהסיטואציה תתברר".

בתוך כך, נערכה הגרלת המשחקים לעונה הבאה, עונת הבכורה של באר שבע בליגת העל. במחזור הראשון חניכיו של אבנר דרורי יחנכו את האולם הביתי בשכונת רמות, כשיארחו את עירוני נס ציונה, ואילו במחזור השני הקבוצה תצא למשחק חוץ נגד מכבי ראשון לציון.

"היה אימון ראשון בסדר גמור", הגיב דרורי הבוקר. "ברור שחסרים לנו עוד לא מעט שחקנים בסגל ואני מקווה שבעוד זמן כזה או אחר נוכל להשלים את הכל הסגל לקראת העונה הבאה".