הפועל באר שבע פתחה הערב (חמישי) את המשחק בצורה רעה מאוד. טעות של שיר צדק והכשלה מיותרת של אורן ביטון גרמה בדקה ה-13 לפנדל לזכות האורחים. הקפטן נונו מוראיש לא התקשה להכניע את דודו גורש ולקבוע 0:1 לאורחים. בדקה ה-27 אצטדיון 'טוטו-טרנר' נכנס להלם.

פתחה רע את המשחק. צילום: עוז מועלם

בדקה ה-27 האצטדיון נכנס להלם. צילום: עוז מועלם

גליירמו דלאטורה הברזילאי הכפיל את היתרון בבעיטה מצוינת לאחור. בדקה ה-41 חזרה הפועל באר שבע למשחק משער של ג'ון אוגו שכובש משחק שני ברציפות. במחצית השנייה ביצע ברק בכר שני חילופים והכניס את תומאש פקהארט וחן עזרא ששינה את המשחק. בדקה ה-70 מצא בן ביטון בכדור רוחב נהדר את טוני וואקמה והניגרי השווה מקרוב. בדקה ה-80 דלאטורה הורחק בצהוב שני והשאיר את ניקוסיה בעשרה שחקנים.

עד לסיום ניסתה הפועל באר שבע לנצח אבל לא הצליחה לכבוש את השלישי ותצטרך לנצח או לסיים בתיקו של שלושה שערים ומעלה בקפריסין כדי לעלות לפלייאוף של הליגה האירופית.

בתום המשחק אמר ברק בכר: "שיחקנו נגד קבוצה טובה עם ניסיון גדול באירופה. עשינו טעויות ושילמנו אבל ידענו לחזור כמו קבוצה אמיתית ואת זה נצטרך לקחת איתנו קדימה, אבל אנחנו מאוד מאמינים בעצמנו לקראת השבוע הבא. יש דברים לתקן ולעבוד עליהם ובסך הכל אפשר להשתפר לקראת ההמשך ואנחנו נרצה לנצח בשבוע הבא כדי לעלות שלב".

נתראה בגומלין. צילום: עוז מועלם