הפועל באר שבע לא מצליחה לנצח גם בליגה. אחרי הכישלון בהדחה מאירופה, האלופה אכזבה הערב (שבת) וסיימה את משחק החוץ שלה בקריית שמונה בתיקו 1:1 בפתיחת עונת 2018/19 בליגת העל.

בכר: "נצטרך להשתפר". צילום: זהר שחר

האלופה פתחה את המשחק בצורה לא טובה אבל בהתקפה הראשונה שלה במשחק היא עלתה ליתרון. בדקה ה-22 חן עזרא העביר כדור רוחב לגיא מלמד שהשתחרר מהשמירה עליו ודחק פנימה בסיבוב. 0:1 לאלופה.

אם מישהו חשב חניכיו של ברק בכר ישאבו עידוד מהשער הזה הוא התבדה מהר מאוד. בדקה ה-49 פריצה נהדרת של מרכוס דיניז השאירה את נייג'ל האסלביינק במצב מצוין וההולנדי שמועמד להצטרף לבאר שבע כבש מקרוב מול אריאל הרוש והשווה. ברק בכר ניסה לרענן והכניס את מוחמד גדיר וחנן ממן אבל בן שהר נכנס רק חילוף שלישי בדקה ה-85.

עד לסיום ניסתה האלופה להכריע את המשחק אבל ללא הצלחה. ביום ראשון הבא תארח באר שבע את מכבי תל אביב למשחק ענק ב'טוטו טרנר'.

המאמן ברק בכר סיכם את המשחק: "קריית שמונה התחילה טוב אבל נכנסנו לאחר מכן למשחק. כל הקבוצה נתנה 100% מול חלק התקפי מאוד מסוכן אבל יש דברים שנצטרך להשתפר. אנחנו בתקופה פחות טובה ויש דברים שעובדים פחות טוב אבל יש לנו קבוצה טובה ותיקו בקריית שמונה זה לא כזה נורא ואנחנו מאמינים בעצמנו גם עכשיו".

על מיעוט דקות המשחק של בן שהר אמר בכ: "אני מסתכל כל משחק לגופו ובאיזה כושר השחקנים נמצאים ונותנים את התרומה שלהם באימונים. הוא נתן הרבה לבאר שבע והוא עוד ייתן הרבה".