רגעים מבהילים עברו על אנשי הפועל באר שבע באימון שהתקיים אתמול (שלישי) כשעוזר המאמן אליניב ברדה חש ברע וביקש שיזמינו עבורו אמבולנס. הקפטן לשעבר פונה לבית חולים סורוקה שם עושים לו בדיקות מקיפות, והוא נשאר במעקב. כשיחזור לפעילות, בהתייעצות עם הצוות הרפואי ינסו במועדון להקל על המטלות של ברדה בתקופה הקרובה כיוון שהוא נוטה להעמיס על עצמו.

אליניב ברדה. נוטה להעמיס על עצמו. צילום: עוז מועלם

בערב הגיבוש שהתקיים אתמול במסעדת 'הספריה' השתתפו כל השחקנים, הצוות המקצועי וגם אלונה ברקת הגיעה. השחקנים הקדישו לברדה את שיר האוהדים וייחלו לשלומו ולהחלמתו המהירה.

אורן ביטון שנפצע במשחק מול מכבי נתניה והתבשר בשבוע שעבר על קרע ברצועה הצולבת ופגיעה ברצועה הצידית יעבור בתקופה הקרובה ניתוח לשחזור הרצועות. בשבוע האחרון התייעצו אנשי המועדון עם השחקן עצמו ועם אנשי מקצוע והחליטו שלא כמו במקרה של מיגל ויטור להעדיף את האופציה הכירורגית ולא על שיקום שמרני.

המגן השמאלי צפוי לחזור רק לחלק האחרון של עונת 2018/19 במידה שההחלמה שלו תתקדם לפי המתוכנן.

מיהאי קורהוט שלא חתם באנורתוזיס פמאגוסטה ולא הצליח למצוא קבוצה בהונגריה חזר לארץ והצטרף לאימוני הקבוצה. קורהוט שלא התאמן בצורה סדירה מאז פתיחת העונה, יתמודד על מקום בהרכב של ברק בכר יחד עם שמואל שיימן אחרי פגרת הנבחרת הקרובה.