הפועל באר שבע לא מצליחה לנצח גם בליגה. גם לאחר המחזור השני האלופה לא מצליחה לצבור שלוש נקודות כשסיימה ב-1:1 הערב (ראשון) מול מכבי תל אביב.

משחק ליגה ראשון בבית, תצוגת עידוד בטוטו-טרנר. צילום: הרצל יוסף

באר שבע לא פתחה טוב את המשחק אבל בהתקפה הראשונה שלה עלתה ליתרון. ג'ון אוגו, עם המון נחישות, ניצל טעות בהגנה הצהובה והטריף את אצטדיון טוטו-טרנר בדקה ה-26.

במחצית השנייה מכבי תל אביב הייתה טובה יותר ובאה על שכרה בדקה ה-63 משער של אייל גולסה שנותר לבדו מול אריאל הרוש. עדן בן בסט יכול היה לנצח אבל רשם החמצה נוראית מחמישה מטרים.

עד לסיום ניסה ברק בכר לשנות את התוצאה כשהכניס את חן עזרא וחנן ממן למשחק אך ללא הצלחה. לאחר שני מחזורים האלופה עם שתי נקודות בלבד ועדיין ללא ניצחון.

אוגו. כבש את השער היחיד. צילום: הרצל יוסף

ברק בכר. ניסה להשיג עוד נקודה, ללא הצלחה. צילום: הרצל יוסף

לפני המשחק התרחש אירוע מוזר כשאריאל הרוש התבקש על ידי השופט להחליף את החולצה הכהה שלו שהייתה דומה לצבע החולצות של שחקני מכבי תל אביב אבל זה לא קרה והמשחק התעכב ברבע שעה.

הליגה תצא לפגרת הנבחרת ובעוד שבועיים תתארח האלופה אצל מ.ס. אשדוד.

ברק בכר סיכם את המשחק ואמר: "אני מסכים שזו לא יכולת מספיק טובה. השחקנים מאוד רוצים ומחויבים אבל מקצועית אנחנו חייבים להשתפר. יכול להיות שיהיו שינויים ואנחנו בודקים ומנסים אבל השחקנים צריכים אולי יותר ביטחון ויותר הכוונה מקצועית ומכאן אפשר רק להשתפר". על התנודות בסגל: "מי שטוב באימונים ונכון לשחק במשחק אז הוא ישחק. יכול להיות שאני טועה ויכול להיות שלא. זה מה שאני החלטתי".

דני קושמרו עם אביו ביציע. צילום: הרצל יוסף

בכל זאת נסיים בחיוך. צילום: הרצל יוסף