למרות ההצטרפות של נייג'ל האסלביינק ואריק סאבו בפגרה, הפועל באר שבע ממשיכה להיראות רע. אפילו רע מאוד. הערב (שבת) הקבוצה של ברק בכר הפסידה 1:0 בחוץ ל-מ.ס. אשדוד ורשמה את פתיחת העונה הגרועה ביותר בארבע השנים האחרונות עם שתי נקודות בלבד מתשע אפשריות.

לא הצליחה לאזן. צילום.ף אבי רוקח

פתיחת המשחק הייתה שקולה עד הדקה ה-13. קרן של טום בן זקן גרמה לערבובייה ברחבה ויוסיפ איבנצ'יץ בעט פנימה והעלה את הקבוצה המארחת ליתרון. איבנצ'יץ כובש מול הפועל באר שבע בשלוש קבוצות שונות בשלוש השנים האחרונות.

עד המחצית ניסתה האלופה לאזן אבל לא הצליחה ואיבדה גם את עדן בן בסט שסובל ממתיחה בשריר התאומים וצפוי להיעדר מספר שבועות. חן עזרא וניב זריהן שנכנסו למשחק ניסו לעזור, אך ללא הצלחה. עזרא גם רשם החמצה גדולה בתחילת המחצית השנייה.

הפועל באר שבע באשדוד. החמצה. צילום: אבי רוקח

יומיים לתום חלון העברות האלופה צפויה להתחזק מחר במלך השערים של הליגה בעונה החולפת, דיא סבע שיגיע ממכבי נתניה תמורת 1.6 מיליון יורו וגיא מלמד שכבר סיכם בקבוצה מעיר היהלומים ויעזור מחר. מעמדו של בן שהר לא ברור וייתכן שגם הוא יעזוב את הקבוצה ביממה הקרובה.

ברק בכר אמר בתום המשחק: "הגענו למספיק מצבים כדי לנצח את המשחק ולא עשינו את זה. בניגוד למשחקים האחרונים אני לוקח דברים טובים. ראיתי היום קבוצה שסופגת נגד מהלך המשחק אבל מחמיצה הרבה. אבל זה חלק מהמשחק אבל אנחנו צריכים לקחת את זה לרוח החדשה של הקבוצה ולשינויים שאנחנו עושים. מקווה שסבע יגיע ואם יהיו שינויים אנחנו נודיע".