מנכ"ל המועדון, תומר ירון עשה היסטוריה כשפתח את מסיבת העיתונאים הראשונה של מועדון כדורסל באר שבעי כלשהו בליגת העל. בין היתר ירון דיבר על הגשמה של חלום גדול ועל המטרות של בקבוצה - לתקוע יתד בליגת העל.

מסיבת עיתונאים ראשונה בליגת העל. צילום: הרצל יוסף

אחרי המנכ"ל את רשות הדיבור קיבל הבעלים, כפיר ארזי שבירך את התורמים ואת אנשי העירייה שתומכים בקבוצה בעונת המבחן הקרובה. כמו כן ארזי קבע כי מטרת המשנה תהיה התברגות בפלייאוף העליון בסיום העונה הסדירה.

מאמן הקבוצה, רמי הדר שהתמנה לתפקיד בקיץ אחרי עזיבתו של יניב בורגר, המאמן שהעלה את באר שבע-בני שמעון לליגת העל הדגיש כי בחר לקבל את ההצעה מבאר שבע בעיקר בגלל האתגר הגדול. הדר אמר: ״מצאתי כאן סוג של רעננות. משהו קצת שונה עם המון רצון טוב ואמונה, אני מאוד מאמין בסגל שלי".

"בינינו סגל עם אוריינטציה של חכמת משחק. אנשים בעלי עמוד שדרה וגם בזה יש לי תחושות טובות לקראת פתיחת העונה. בדרך כלל קבוצות שרק עלו ליגה פועלות אחרת מעט מאתנו. אני מקווה שנצליח לשחק כדורסל אגרסיבי ומהיר. אלה השאיפות שלנו״.

רמי הדר. תחושות טובות. צילום: הרצל יוסף

עברת עונה לא פשוטה. חזרת לישראל לשקם את הקריירה?
״עבדתי שנה ברומניה בעונה שעברה. חזרתי לארץ ואני יכול להגיד שנהניתי. ממליץ לכל מאמן לחוות תרבות אחרת. זה מאוד שונה ומרחיב אופקים. הייתי זקוק לצאת מכאן בגלל מה שקרה קודם במכבי ובהפועל תל אביב".

קפטן הקבוצה, אוהד כהן, דיבר על ההכנות ועל סגירת המעגל מבחינתו: ״גדלתי במועדון והגשמתי חלום ישן מאוד שישב בראש שלי שנים. עברנו דרך ארוכה והגענו לליגה של הגדולות. האינטנסיביות הרבה יותר גבוהה בליגת העל. מבחינתי אעשה כל מה שצריך כדי שהקבוצה תצליח. באתי לפה כדי לשים את הכדורסל על המפה, מגיע לעיר הזאת".

מתכוננים לליגת העל. "מגיע לעיר הזאת". צילום: הרצל יוסף