לאחר פתיחת העונה המאכזבת, הפועל באר שבע תנסה להשיג ביום שני הקרוב (20:00, סמי עופר) ניצחון ליגה ראשון העונה מול מכבי חיפה. הקבוצה של ברק בכר שחזרה לאימונים שואבת עידוד מכך שהחלוץ עדן בן בסט שלא שיחק מול בני יהודה בגלל מתיחה, ערך אימון מלא ויהיה כשיר.

ג'ון אוגו ועדן בן בסט. צילומים: ראובן שוורץ ויוסי דוס סנטוס

לעומת החלוץ, מצבו של לואי טאהא עדיין לא ברור. הבלם מתלונן על כאבים בברכו ויעבור בדיקות נוספות במטרה לאמוד את חומרת פציעתו. בקבוצה מרוצים מהחזרה הטובה מפציעה של חאתם עבד אלחמיד ושיתוף הפעולה בינו לבין שיר צדק במרכז ההגנה.

בצוות המקצועי הסבירו למיהאי קורהוט שכעס אחרי החילוף שלו במשחק האחרון בדקה ה-37 שהמגמה הייתה להוסיף שחקן לחלק הקדמי ולשנות מערך וההחלטה של בכר לא היתה ביקורת על היכולת שלו והמגן ההונגרי צפוי לפתוח גם במשחקים הקרובים.

חנן ממן שלא שותף כלל במשחק האחרון נראה טוב באימונים האחרונים וצפוי לקבל בחזרה קרדיט שיבוא לידי ביטוי בדקות משחק.

לאחר שבמסיבת העיתונאים בשבוע שעבר הצהיר המנכ"ל אסי רחמים שבקבוצה רוצים להאריך את חוזהו של ג'ון אוגו ואף הציעו לו לעשות זאת מעבר לעונה הנוכחית, הניגרי מצפה לשדרוג בשכרו ביחס לזה שהרוויח בשנים האחרונות.

חשוב לציין כי בסיום העונה ישלים אוגו בן ה-30 חמש שנים בישראל ולכן המיסוי עליו מבחינת המועדון יעלה משמעותית. יחד עם זאת אוגו שיוכל כבר בחודש ינואר לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות מצפה מהמועדון לבוא לקראתו מבחינה כספית.