הופעת הבכורה של מ.כ באר שבע בליגת העל בכדוריד אמנם הסתיימה בצורה מעט עגומה, עם הפסד 42:28 לנס ציונה, אך מעתה ולפחות עד לסיום העונה הקרובה תושבי העיר יוכלו ליהנות בימי שישי מכדוריד בליגת העל.

האנרגיות הגבוהות ירדו, ההפרש עלה. צילום: הרצל יוסף

פתחו את המשחק באולם החדש בשכונת רמות. צילום: הרצל יוסף

על הפרקט באולם החדש ע"ש משה זילברמן בשכונת רמות נפגשו המארחת והעולה החדשה מבאר שבע ועירוני נס ציונה, שמבטיחה להיות הלהיט של הליגה בעונה הקרובה.

בפתיחת המשחק וההתלהבות מהאווירה באולם ובמעמד עוד העניקו למארחים אנרגיות נוספות שהרשו להם להישאר צמודים ליריבה העדיפה, אך העייפות וההפרש שצמח מהתקפה להתקפה הוריד בסופו של דבר גם אותן לרמה נמוכה.

יו"ר המועדון רוני טסלר תפס את המקום ביציע ולצידו גם תושב שכונת רמות ומנהל אגף הספורט בחברת כיוונים, מאיר אלפסי, שנראה שבע רצון לפחות מהתנאים שקיבל מועדון הכדוריד.

"נצטרך לעשות את המקסימום כדי לשרוד". צילום: הרצל יוסף

בינתיים נס ציונה הפעילה מבערים וברחה ליתרון שהגיע גם ל-14 שערים על פני המארחת, שחייבת חיזוק בין הקורות באופן דחוף. ״אני רק רוצה להישאר בליגה״, אמר שוב ושוב טסלר כשבראשו הוא כבר מגלגל את הנסיעה במחזור הבא למפגש עם מכבי ראשון לציון החזקה, ״נצטרך לעשות את המקסימום כדי לשרוד העונה. הליגה חזקה מאוד״.

בסיום המשחק בויאן ווישיץ, הסרבי של באר שבע, ניסה להסביר בצורה ברורה למה הקבוצה שלו הפסידה. ״יש לנו כמה וכמה בעיות בעיקר בהגנה״, הוא הגיב. בבאר שבע יפעלו בימים הקרובים על מנת להחתים שוער נוסף בקבוצה, כשהמטרה היא להחזיר את גל הרשקוביץ שעלה בשנה שעברה עם הקבוצה לליגת העל.