פגרת הקיץ האחרונה וחלון ההעברות בתחילת העונה הנוכחית היו מלאות בעידכונים ומבזקים על רכישות, חלקן מוצלחות וחלקן לא. מכיוון שאוהדים תמיד חושבים שהם יודעים מה הכי טוב לקבוצה, שאלנו אתכם מי לדעתכם היה הרכש המוצלח ביותר של אלונה, אסי וברק. הנה הבחירה שלכם.

מי הרכש הטוב ביותר? אתם בחרתם. צילומים: עוז מועלם, אפי שריר וראובן שוורץ

במקום החמישי, עם חצי אחוז מקולות המצביעים, נמצא השוער אוהד לויטה, שחזר ללבוש את המדים האדומים ונכנס לנעליים של דודו גורש שעזב לבית"ר וגיא חיימוב שסיפור עזיבתו הסבוך עורר גל שמועות ותהיות.

אל המקום הרביעי הגיע הקשר הסלובקי אריק סאבו, שקיבל מכם רק 4% מסך הקולות. כזכור סאבו הגיע בעסקה שכללה את העברתו של דן איינבינדר לבית"ר.

שוער נבחרת ישראל וכוכב "פרשת החולצה", אריאל הרוש, הגיע אל המקום השלישי בזכות 11% מההצבעות. הרוש נכנס לקבוצה אחרי סאגת יאניס אנסטיס, שעל פי הערכות שונות עלתה לקבוצה כ-100 אלף יורו.

במקום השני, נמצא החלוץ נייג'ל האסלביינק, שהשיג 36% מההצבעות. במשאל קודם שלנו הוא היה הרכש המועדף ביותר עליכם.

נייג'ל האסלביינק (משמאל). הגיע למקום השני. צילום: אורן אהרוני

אל המקום הראשון, בפער ניכר משאר השחקנים, הגיע הקשר ומלך השערים (24 שערים ליתר דיוק) של העונה הקודמת - דיא סבע, שהשיג לא פחות מ-48% מהקולות שלכם. סבע מרגיש בבית בבאר שבע, לאחר שכבר שיחק במדים האדומים בשנים 2012-2013, וכנראה שגם אתם די מרוצים שהוא חזר.

המקום הראשון שלכם. דיא סבא. צילום: הרצל יוסף