לראשונה מזה 30 שנים העיר באר שבע תארח מחר (ראשון) משחק בין-ארצי של נבחרת ישראל במסגרת ליגת האומות. נבחרת ישראל תארח בשעה 21:45 את נבחרת אלבניה במסגרת משחקי המחזור השלישי של ליגת האומות.

שחקני הנבחרת. כבר 30 שנה שהעיר לא אירחה משחק נבחרת. צילום: אורן אהרוני

כזכור נבחרת ישראל ניצחה ביום חמישי את סקוטלנד בחיפה וכעת במשחק, שיערך כאמור מחר בבאר שבע, יש אווירה טובה מאוד בנבחרת ורצון להשיג ניצחון שני ברציפות, שיסייע לנבחרת ויקדם את סיכוייה להגיע לשלב הפלייאוף במשחקי הליגה.

ראשי נבחרת ישראל הגיעו אתמול לבאר שבע בשעות הערב, היישר מחיפה אחרי שהנבחרת ערכה אימון בוקר שם. בנבחרת הביעו אופטימיות שאיצטדיון טוטו-טרנר, שידוע באטמוספירות הטובות שלו, יסייע והקהל שיגיע ידחוף את השחקנים להשיג את הניצחון השני.

קפטן הנבחרת ביברס נאתכו אמר במהלך מסיבת העיתונאים: "זאת הפעם הראשונה שלי כשחקן כדורגל שאני משחק באצטדיון הזה, אבל שמעתי על טוטו-טרנר רק דברים טובים ואני מקווה שהאנרגיות הטובות שמאפיינות את משחקי הפועל באר שבע יהיו גם מחר והקהל ידחוף אותנו להשיג תוצאה טובה".

בעיר באר שבע בפרט ובסביבה בכלל יש דריכות לקראת המשחק. במהלך 48 השעות האחרונות נרכשו עוד 5,000 כרטיסים והתחושה היא שטוטו-טרנר יהיה מלא עד אפס מקום ותהיה מחר בערב חגיגת כדורגל אמיתית. ראשי הנבחרת החליטו לפתוח את הקופות באצטדיון טוטו-טרנר מחר החל מהשעה 14:00, כדי לאפשר לתושבי האזור לרכוש כרטיסים אחרונים.

מבחינת ייצוג השחקנים של באר שבע הרי שאריאל הרוש ודיא סבא שחקני הקבוצה צפויים לפתוח בהרכב וכן על הספסל ישבו בן ביטון ושיר צדק. בן שהר, שפתח במשחק האחרון, ייעדר עקב מתיחת שריר הירך האחורי, ויערוך מחר באזור המרכז בדיקת MRI  כדי לברר את מצב הפציעה, כאשר הסיכויים שהוא ישחק במדי הפועל באר שבע במשחק הבא במוצאי שבת הקרובה מול הפועל רעננה אינם גבוהים.