אחרי הניצחון של הנבחרת על סקוטלנד, משחקה של נבחרת ישראל נגד נבחרת אלבניה היום (ראשון) באיצטדיון טוטו-טרנר צפוי להביא כמות יפה של אוהדים, במיוחד כשמדובר שהופעה ראשונה של הנבחרת בבירת הנגב מזה 30 שנה.

אוהדי הנבחרת. אתר זהה, אנשים שונים - מחירים שונים. צילום: ראובן שוורץ

המשחק המצוין שהציגו חניכיו של אנדי הרצוג ושאר התוצאות בבית הישראלי הפיחו רוח חדשה בקרב השחקנים והאוהדים. לא פלא שאצטדיון טוטו-טרנר צפוי להיות מלא ברובו לקראת המשחק המסקרן, על אף מחירי הכרטיסים הלא גבוהים. אמנם דובר רבות על הורדת מחירי הכרטיסים, אך לאחר סקוטלנד, חזרו המחירים להיות גבוהים, גם ביחס למשחקי הליגה.

אבל בדיקה אקראית ופשוטה שערכנו בסוף השבוע מציגה, לכאורה, תמונה לא אחידה של מחירי הכרטיסים שגובה ההתאחדות לכדורגל ומשרד הכרטיסים 'לאן'. מבולבלים? גם אנחנו.

כשניסינו לרכוש כרטיס לאדם מבוגר לשער 6 המזרחי, שממוקם בשליש המרכזי של כר הדשא. כאשר נכנסנו לאתר 'לאן' מחיר הכרטיס שהוצג עמד על 155 ש"ח. לעומת זאת, אדם אחר שנכנס לאותו אתר, דרך אותו הקישור 'זכה' למחיר של 110 ש"ח, כלומר הפרש של 45 שקלים לכרטיס. בנקודה זו חשוב להדגיש כי באתר הרשמי של ההתאחדות לכדורגל מצוין כי כרטיס מבוגר לשער 6 יעלה לכם 110 שקלים. 

חיפוש מהיר בגוגל העלה מספר תוצאות וקישורים לרכישה, אך רובם הובילו לאתר 'לאן' או לאתר 'שפע הפקות', שקיבל אפשרות למכור גם הוא כרטיסים למשחק (בעת הבדיקה לא היו כרטיסים לשער 6 באתר 'שפע הפקות'). אולם לא ניתן היה לאתר קישור לרכישרת כרטיסים באופן ישיר באתר ההתאחדות. 

למעלה: המחיר באתר ההתאחדות לכדורגל. למטה: המחיר באתר 'לאן'. צילומי מסך

דובר ההתאחדות לכדורגל, שלומי ברזל מסר בתגובה: "אין, לא היה ולא יהיה שום שינוי במחיר הכרטיסים לקהל בשני המשחקים בליגת האומות".

זמן קצר לאחר קבלת התגובה, הועלו בכל האתרים מחירי הכרטיסים בחזרה למחיר 155 ש"ח.

ואם יש לכם כרטיס ואתם מגיעים לאיצטדיון, שימו לב כי באופן שונה ממשחקים של הפועל באר שבע, לא יהיו היסעים (שאטלים) מחניונים אל טוטו-טרנר. שערי האיצטדיון יפתחו בשעה 19:30, ובמשטרה ממליצים לציבור האוהדים להקדים את בואו למשחק.