עושים חג שמח לחיילים. צילום: לירן עידן

להקת תיסלם שרה פעם "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?". חניכי שכבה ח' בפנימיית 'אשל הנשיא' לקחו את הציטוט מהשיר הזה ויצאו לשמח את החיילים המשרתים בצד השני של הכביש, בבסיס משמר הנגב הסמוך.

במהלך הימים האחרונים יצאו החניכים, בהובלתם של צוות ההדרכה רון מסיקה ורז בוזנח והצוות הצעיר יונתן שבי ודניאל קאפולה, למסע גיוס תרומות לטובת מבצע חלוקת סופגניות בבסיס משמר הנגב בשיתוף האגודה למען החייל. את הקשר להתנדבות יצר לירן עידן, חבר הנהלת הפנימייה, בתיאום מול אנשי האגודה למען החייל.

חוגגים יחד. צילום: לירן עידן

ביקור חגיגי בבסיס הסמוך. צילום: לירן עידן

החניכים אספו כסף ורכשו סופגניות וביום ההתנדבות הגיעו לבסיס, פגשו את החיילים, איחלו להם חנוכה שמח וחילקו להם ברחבי הבסיס סופגניות. "זה היה כל כך כיף ומרגש לעשות את זה בשביל להעלות חיוך על החיילים ששומרים עלינו וקרובים כל כך אלינו לכפר", אמר אחד החניכים בשכבה.

"כפר הנוער אשל הנשיא רואה את ערך התרומה לקהילה ועשיית הטוב למען האחר והסביבה", אמר מנהל הכפר ד"ר עוזי תפוחי, "ברצוני להביע את הערכתי הרבה לצוות חניכי וחניכות השכבה אשר הביאו לביטוי יוזמה ומנהיגות חברתית .אין ספק כי יוזמות ברוכות ומיוחדות אלו הם רק הסיפתח של מבצעי התנדבות ומעורבות בקהילה בקרב חניכי הפנימייה".