מרחיבים את הפעילות, מחפשים עובדים. אילוסטרציה: freepik

בשבועות הקרובים ייחנך משכנה החדש של חברת 'מנורה מבטחים' במתחם "בית דניאל" בבאר שבע, ועם פתיחתו יוצעו לתושבי האזור כ־100 משרות חדשות למנהלים ולנציגי מכירות.

המתחם החדש והמשודרג הורחב לכדי 2,400 מ"ר והוא ישתרע על פני שתי קומות. המעבר והרחבת הפעילות צפויים, כאמור, לספק עוד משרות ניהול, מכירות ושירות רבות ולהביא בשורה בתחום התעסוקה לתושבי באר שבע והנגב.

מרכז המכירות הארצי של חברת 'מנורה מבטחים' הוקם לפני כשנתיים וחצי בבאר שבע. לדברי מנהל תחום מכירות ושיווק של החברה, חיים טביבי, יליד באר שבע, "כשעלה לדיון נושא המיקום הגיאוגרפי של מרכז המכירות, ומן הסתם נבחנו אזורים לכל אורכה של הארץ, ראיתי בכך הזדמנות לייצג את העיר שלי".

"כשבנינו את התוכנית העסקית לקראת ההקמה היו הרבה סימני שאלה, אבל דבר אחד היה ברור - יש בדרום תושבים איכותיים, שאפשר להתבסס עליהם כמשאב אנושי על מנת להוציא לפועל את התוכנית העסקית. אני מתרגש לקראת הרחבת הפעילות הצפויה בחודש הקרוב, שמשמעותה היא עמיתים נוספים שמוגנים מפני קריסה כלכלית. אנחנו שמחים לספק משרות חדשות, מעניינות ומשמעותיות לתושבי הנגב, ודבר נוסף, ולא פחות חשוב, ליצור תחרות בריאה בין המעסיקים השונים בדרום".