השוק העירוני. רוצים את דעתכם. צילום: הרצל יוסף

האם את/ה שבע/ת רצון מתפקוד השוק? מה דעתך עליו? אלו חלק מהשאלות שתושבי באר שבע יישאלו בסקר שיופץ בטרם יחל שדרוגו של השוק העירוני בבאר שבע.

העירייה רואה בשדרוג השוק העירוני כאחד מתהליכי התחדשות המרתקים והמורכבים ביותר בעיר. הליך חשוב זה, לדברי העירייה, מתבצע בתוך מתחם עסקי פעיל בו נמצאים מאות סוחרים ואליו מגיעים לקוחות רבים, המחייב לקיחה בחשבון את אותם אלמנטים פיזיים, קהילתיים ומסחריים.

דובר העירייה, אמנון יוסף, מסר כי בימים אלו סיים צוות התכנון לנתח את המרכיבים השונים ולמד את הצרכים השונים של השוק. "במקביל יופץ לתושבים סקר רחב היקף במטרה ללמוד את עמדותיהם ותפישותיהם לגבי השוק. כל החומרים והתובנות של גורמי המקצוע הרלוונטיים יחד עם נציגות סוחרי השוק, יגובשו לתוכנית מפורטת של המקום", מסר הדובר.

יש לציין כי במקביל לתהליכים הללו חברת 'יעדים' האחראית על השוק העירוני, פועלת בשיתוף פעולה מלא עם נציגות הסוחרים כדי לגבש תוכנית פעולה לשיפור היבטים שונים בתפקוד השוק במגוון תחומים, כדוגמת שיפור חזיתות, התפעול והמרחב הציבורי, שדרוג הפעילות המסחרית ושילוב פעילויות תרבות מושכי קהל.

לא מכבר התקיימה פגישה בין נציגי השוק העירוני בראשותו של יו"ר ועד הסוחרים, אבינועם מימון, לנציגי העירייה, כחלק מגיבוש התוכנית לשדרוג השוק שיהפוך לדעת הגורמים המקצועיים לאחד השווקים היפים והאטרקטיביים בארץ.

רוצים לענות על הסקר? לחצו כאן.