עולם הפרסום נראה היום שונה לחלוטין מכל מה שהכרנו עד לא מזמן. כיום הכול דורש עיצוב גרפי מוקפד ומלוטש על מנת שהוא יצליח ללכוד את עיני הלקוח הפוטנציאלי. אם בעבר אפשר היה לתלות מודעה בכתב יד על לוח המודעות השכונתי הרי שכיום זה כבר ממש לא רלוונטי. אין מי שיחונן במבט מודעה ברמה כזו. זה נשאר טוב אולי עבור פרסום של דירות להשכרה או מודעות 'השבת אבדה'. כיום הכול צבעוני, הכול מעוצב היטב, הכול נקי ונעים לעין וכך זה בהחלט נראה טוב יותר וגם מושך יותר.

דרושים גרפיקאים בבאר שבע

בגלל שזה המצב כיום, דרושים לנו הרבה יותר גרפיקאים לצורך ביצוע העבודות השונות. לא מדובר רק בנושא הפרסום. בכל תחום כמעט אנחנו צריכים את הביצוע הגרפי. אפילו מורים בבתי ספר שאמורים לעצב דפי עבודה זקוקים לידע בסיסי בעיצוב נכון של הדף. זה כולל בחירה בפונטים עדכניים, חלוקה נכונה של הדף והוספה של איורים נחמדים אף פעם לא תזיק. אך את זה צריך כמובן לדעת לבצע...

שלא לדבר על גננות בגני ילדים אשר אלה בהחלט אמורות להכיר מעט יותר את התוכנות הגרפיות על מנת שהן תצלחנה להכין יצירות, את המזכרות לאספות הורים או לסוף שנה או אפילו רק את ההזמנה למסיבת חנוכה. זאת, אם הן לא מעוניינות להיות תלויות כל כך בגרפיקאית יקרה.

אילוסטרציה. צילום: pixabay

איך לומדים גרפיקה? בב"ש

אז בניגוד לעבר אשר אז, על מנת לרוכש מקצוע היה צריך להירשם לקורס מקיף ולהשתעבד לסדרה ארוכה וממושכת של שיעורים, הרי שהיום המצב הוא הרבה יותר פשוט. ישנם היום קורסים דיגיטליים אשר אלו מאפשרים לתלמיד ללמוד בלי לצאת מהבית. אם אתם תוהים לגבי ההצלחה של קורס כזה והרמה המקצועית שלה, הרי שהתלמידים שכבר חוו קורס כזה והפכו הודות לה לגרפיקאים מן השורה, הם מעידים על הצלחה גדולה של קורס מן הסוג הזה.

עם הצלחה לא מתווכחים

כאשר מדובר בנושאים פורצי דרך מן הסוג הזה, ברור כי כדאי ומומלץ לבדוק ולברר בקרב אנשים אשר כבר התנסו בצורת לימודים כזו, על מנת לבדוק האם אכן מדובר בתוכנית מוצלחת ורצויה. אז כאן ישנה בהחלט האפשרות להתקרב מעט יותר ולבדוק מקרוב את ההצלחה של התלמידים בתחום הזה של לימודי גרפיקה אונליין.

העדויות שלהם שווים יותר מכל פרסום אחר. במכללת סולו התלמידים מדווחים על לימודים באווירה נינוחה ונעימה, לימודים בבית, עם כוס קפה מול המחשב כאשר אלו מועברים אחד על אחד בצורה הכי נעימה והכי מובנת. כל הכלים של התוכנות הגרפיות נעשים נגישים ומעשיים והתלמיד מתחיל להבין בדיוק איך וכיצד עליו להשתמש בכל אחד מהם.

כידוע, התוכנות הגרפיות הן התוכנות הכי מורכבות. הן מכילות אין ספור אפשרויות וכלים. תמיד אפשר גם להוסיף עליהם עוד ועוד אפשרויות, עוד מברשות ועוד אפשרויות לביצועים מרשימים כך שלצורך לימוד מקצועי והיכרות טובה עם התוכנה, נדרש בהחלט מורה מיומן ומקצועי.

מכללת סולו מציעה את השירות המושלם לכל מי שמתעניין בלימודי עיצוב גרפי אונליין. ישנה האפשרות לטעום מהשיעורים הללו באמצעות צפייה בשיעורים החינמיים אשר הם בפני עצמם מעניקים גם כן הרבה טיפים וכלים שיועילו לכל מי שמתעניין בתחום הגרפי.

הדבר הכי מפתיע הוא כי למרות שנראה אולי כי מדובר בלימודים חובבניים שאפילו אינם דורשים התייצבות מול המורה, עדיין מדובר בלימודים ברמה גבוהה במיוחד אשר בסיומם אפשר לצאת עם תעודה מקצועית ביד.

נשמע מהפכני? זה אכן כך. תלמידים רבים כבר עשו את זה וממליצים בחום על לימודי עיצוב גרפי בבאר שבע.