במתחם המסחרי "מבנה" בישוב להבים נפתח לאחרונה מתחם אימון גופני חדשני בשם SOLIDA המשלב בין עולם התנועה והנפש.

SOLIDA סנטר, מתחם מבנה להבים. צילום: שחר דרורי

המתחם מעוצב בסגנון ניו יורקי ומשלב בתוכו אלמנטים מהרחוב ומהלופט המאפיינים כל כך את העיר. הוא משתרע על שטח של כ- 300 מ"רו מאגד תחת קורת גג אחת מגוון תחומי אימון, תרגול וטיפול שונים החל מאימונים פונקציונאליים, דרך פילאטיס, יוגה, גארודה וכלה בעיסויים שונים. המקום מספק חוויה מלאה של הגוף בתנועהומאפשר לכל אחד לבחור את סוגי האימון המתאימים לו מבחינה פיזית, שלב בחיים ומסוגלות. בהתאם לסוגי האימונים שנבחרים, ניתן לחזק או להאריך את השרירים, להגדיל טווחי תנועה, לצמצם כאבי גב ולטפל בפתולוגיות גופניות. האימונים מתבצעים בקבוצות קטנות המאפשרות אינטימיות מרביתותשומת לב מלאה לכל מתאמן ומתאמנת. בנוסף ישנו דגש רב על מקצועיות המדריכים, פיקוח מבוקר והכוונה מתמדת, במטרה למקסם תוצאות בדרךהנכונה והבריאה ביותר.

SOLIDA סנטר, מתחם מבנה להבים. צילום: שחר דרורי

את הסטודיו פתחו שתי יזמיות שהחליטו על תפנית מקצועית: אפרת בקשי (35) שהגיעהמתחום עריכת הדין ושימשה גם כמורה מקצועית למדעים. אפרת עשתה הסבה אל עולם התנועה לפני כעשור והיום היא  מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים ובנוסף פילאטיס מכשירים לאחר שיקום ומוסמכת בשיטת הגארודה. שני יוחנן (41) החלה את דרכה בתחוםהשיווק הדיגיטלי וקשרי הציבור. לאחר שהות ארוכה בארצות הברית היא חזרה לארץ וכיום משמשת כמדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים ובנוסף פילאטיס מכשירים לאחר שיקום.

"כחברות הנושמות את עולם הגוף והתנועה החלטנו ליצור מתחם שיאחד את כל הסוגים השונים של התנועה וייתן לאנשים שונים מענה בשילוב של התחומים השונים בחיי היומיום.רצינו ליצור מקום שישדר את אורח החיים הבריא שאנו מעודדות, ולכן יצרנו בר בריאות המייצר שיייקים בריאותיים וחטיפי אנרגיה. לאחר התרגולים מוגש למתאמנים תה צמחים וחטיף מתוק ובריאותי לידו", מספרת אפרת.

SOLIDA מתחם שמאחד את כל סוגי התנועה. צילום: שחר דרורי

המקום תוכנן ועוצב על ידי המעצבת רייצ'ל גל, בעלת הסגנון העיצובי המיוחד והמובחן. "רצינו להביא למקום את האווירה הניו יורקית, את הרחוב וזאת אחת הסיבות ששני החללים הגדולים במקום חשופים אל הרחוב המרכזי. המתחם החדשני שיצרנו מביא לאזור חוויה מסוג אחר, שלא היה קיים בו ובישראל בכלל עד עתה", מספרת שני.

במתחם שלושה חללים: הראשון מיועד לפילאטיס מכשירים ומכיל שישה רפורמרים משולבים. השנימתמקדבתרגולי הגארודה, פילאטיס מזרן ויוגה. והשלישינוצר עבור אימונים פונקציונלייםומתמקד בפיתוח מסת השריר, סיבולת לב ריאה וכו'. בנוסף לחללי האימונים, במקום גם חדר טיפולים ובו ניתנים עיסויי גוף שונים הנותנים גם הם מענה נכון ומלווה לתרגולים הנעשים בחיי היומיום או לשם  הפגת מתחים.

סטייל ניו יורק בלהבים. צילום: שחר דרורי

לכבוד יום האישה, החל ביום בשישי ה- 8.3, החל מהשעה 9:00, מציע הסטודיו יום פעילות מיוחד: הרצאה בנושא רצפת האגן, נושא הנוגע לנשים רבות בטווח גילאים רחב, סדנת סטיילינג–בעלות הסטודיו החליטו להיענות לבקשת לקוחותיהן ולהביא סטייליסט שיעשה קצת סדר בראש ובארון, וכן  דוכנים עם פריטים למכירה, תכשיטים, אקססוריז, חטיפי בריאות homemade, בר מיצים, שייקים ועוד. להרשמה יש לשריין מקום בטלפון: 074-7289903.

 SOLIDA סנטר, מרכז "מבנה" להבים. שעות פתיחה: יום א׳ 08:00-11:00. 17:00-22:00, ימי ב'-ה': 07:00-11:00, 17:00-22:00, יום ו׳ 07:00-11:00.