טל פרץ. צילום פרטי

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"עבדתי תקופה קצרה בחנות חיות. אני מאוד אוהבת חיות באופן כללי, אבל מה שהיה גרוע שם זה שהייתי דיילת של החנות. הייתי עומדת בחוץ ושואלת אנשים אם יש להם כלב או חתול ודוחפת אותם להיכנס לחנות אם כן".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"פורים 2019 תאריך. אני מתלבטת אם לנסוע שוב לחו"ל ורציתי לבדוק איפה אהיה בפורים. לפי התאריכים, כדאי שאמצא מהר מאוד תחפושת כי נראה לי שאני אשאר בארץ".

את מי היית מזמינה לארוחת החלומות שלך (לא כולל משפחה)?
"מארק צוקרברג. קודם כל הוא יהודי ואם יהיה כיף איתו בארוחת החלומות, זאת יכולה להיות אחלה אופציה לחתונה. מעבר לזה, מסקרן אותי לשמוע איך מפרוייקט קטן במסגרת הלימודים שלו, הוא פיתח את רשת חברתית מטורפת שמכניסה מיליארדים. אני מאוד רוצה להיות בעלת עסק עצמאי בהמשך ואנשים כאלה מעוררים בי השראה".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת?
"הייתי רוצה לחזור לימים שבהם התושבים כאן העריכו את ארץ ישראל יותר כמקום שמיועד לעם שלנו. היה מעניין אותי לראות ולשמוע מה הם מצאו במדינה באותה תקופת זמן, שהיום יש לא מעט אנשים שמתנגדים אליה ולערכים שלה".

איזה שיר גורם לך להיכנס לאנרגיות?
"מאוד אוהבת מוזיקה ישראלית. בתקופה האחרונה אני מתחברת לשירים של בניה ברבי. אספר לך פרט פיקנטי שלא הרבה אנשים יודעים - לפני כמה שנים הוא היה אחמ"ש במנצ'ילה ששם אני עובדת כיום. כנראה שהחיבור שלי אליו התחיל משם".

מה הריח האהוב עלייך?
"מאוד אוהבת ריח של דלק. לפעמים כשאמא שלי צריכה לתדלק את האוטו אני מתנדבת לעשות את זה בעצמי. מבחינתי אם אפשר לעשות מפיץ ריח בניחוח כזה זה יהיה מושלם".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

מה הבגד המועדף עליך ליציאה?
"קודם כל אני מאוד אוהבת בגדים שחורים. השבוע במקרה יצאתי עם בגד לא שחור ותוך כדי הבילוי כבר התבאסתי עליו. חוץ מזה, מאוד אוהבת בגדים קצרים - חולצות בטן וגופיות בעיקר. אפשר לומר שאני לא טיפוס שאוהב לצאת בחורף".

רגע מביך שקרה לך?
"לפני חצי שנה בערך, בזמן הטיול בארצות הברית, היינו בהוואי במסעדת יוקרה בקומה 20 שהקטע שלה הוא שהמסעדה מסתובבת, ככה שאתה יכול להבחין בכל הנוף של האי. כשיצאנו מהמסעדה קיבלתי קצת בלק-אאוט וחשבתי שהגעתי לדלת היציאה כשבפועל פתחתי את דלת החירום של המקום. פתאום התחילה לעבוד אזעקה ואנשים נלחצו ואני פשוט ברחתי. כשהגענו לכניסה למסעדה חיכתה לנו ניידת משטרה ששאלה אותנו מה קרה".

מה הדבר הכי ספונטני שעשית?
"הייתי בדרום אמריקה שלושה חודשים, ויום למחרת החזרה שלי לארץ כבר סגרתי את הנסיעה לארצות הברית. האמת היא, שחזרתי לארץ במחשבה שאלך ללמוד משהו ובכלל לא דמיינתי שאסע שוב לחו"ל בהתראה כ"כ קצרה. כנראה שהחיים מוליכים אותנו למה שאנחנו צריכים לעשות באמת".

מה גורם לך לבכות?
"אני אדם מאוד רגשן ומסוגלת לבכות מדברים שמחים, עצובים או מרגשים. משהו שתמיד גורם לי לדמעות זה חיות. בעבר התנדבתי בצער בעלי חיים והייתי חוזרת משם בוכה הביתה כמעט תמיד. הלוואי ויכולתי לאמץ את כל החיות שעברו התעללות או הזנחה, ואין לי ספק שבעתיד אני אתרום באופן קבוע לעמותות שמתעסקות בהצלת בעלי חיים".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

מה אנשים לא יודעים עליך?
"אני צמחונית קרוב לתשע שנים מטעמים אידיאולוגיים. בגיל צעיר יותר אמא שלי לא הסכימה לי להיות צמחונית כי זה עלול להשפיע על הגדילה וכאלה. היה לי סידור עם אחותי שהיא הייתה אוכלת את העוף ומשאירה את העצמות אצלי בצלחת כדי שאמא שלי לא תחשוד. סליחה אמא".

באינסטגרם, אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב?
"בחור בשם אליסף עזרא שכותב קטעים מעניינים לאינסטגרם שלו. הוא מאוד מוכשר והקטעים שלו לרוב מדברים על סיטואציות מהחיים ומשלב עם זה כל מיני תמונות מעניינות. ממליצה בחום לעקוב אחריו".

איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך?
"הייתי רוצה לדעת לקרוא מחשבות של אנשים. אני באופי שלי אדם מאוד תמים ונוטה הרבה פעמים לחשוב שלכולם יש לב זהב ולצערי לא פעם נפגעתי גם מאנשים שהיו קרובים אליי. נראה לי שזה היה פותר לי הרבה בעיות בחיים".

דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד?
"הייתי לוקחת את אחותי, בת-אל. היא גדולה ממני בשנה וגדלנו כמעט כמו תאומות. אנחנו מספרות אחת לשניה הכל ובהמון מקרים אנשים אומרים שאנחנו מתנהגות באופן זהה. אין לי ספק שאיתה אנחנו תוך רבע שעה נחלצות מהאי או שמוצאות מה לעשות שם".

אמונה טפלה שאת מאמינה בה?
"אומרים שאסור להתקלח אחרי 12 בלילה כי אז זה הזמן של השדים והרוחות. יש לי בעיה עם האמונה הזאת, בגלל שאני מסיימת לעבוד באמצע הלילה אז אני חייבת להתקלח אחרי 12. עם יד על הלב, אני כן אכנס למקלחת אבל יש לי חששות מזה".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

View this post on Instagram

A post shared by Tal Peretz (@tal_peretz3) on

איזה טיפ טל בת ה-23 הייתה נותנת לטל בת ה-16?
"הייתי אומרת לה שתהיה פחות ביישנית ויותר כיפית ומשוחררת. למרות שלמדתי בבית ספר דתי עשיתי שירות צבאי מדהים ושם התחשלתי יותר ולמדתי לדאוג לעצמי עד היום".

באיזה תוכנית ריאליטי היית זוכה בטוח?
"אני לא בטוחה שזה ריאליטי, אבל יש את התוכנית 'הכרישים' שאנשים בה מציעים דברים ליזמים ואם זה מוצלח הם משקיעים בהם כסף. לשמחתי בורכתי בחיוך יפה שעזר לי בלא מעט דברים, אז כנראה שגם הייתי מקבלת סכום מכובד להשקעה בעסק שבעתיד אני ארצה לבנות".

מה ישראלי בעינייך?
"התחמנות. רק אנחנו מסוגלים למכור כל מיני שטויות לאמריקאים בעגלות. לקחת איזה קרם ידיים דבילי ולשכנע אותם שזה טוב לצלוליטיס והם יקנו את זה. בטח מלא אמריקאים מקללים אותי עכשיו בבית שלהם. מקווה שהם לא קוראים את הראיון".

מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר?
"חיוך. אני אדם מאוד חייכן מטבעי ואני חושבת שחיוך מעיד המון על האדם שעומד מולך. אם החיוך הוא טוב אני אמשיך לדבר איתו ולבדוק אילו תכונות טובות נוספות יש בו".