יובל טנא. צילום פרטי

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"מילצרתי באולם אירועים בגיל 15. הלכתי לאחד האולמות בבאר שבע, ונתנו לי להרים מגש סלטים. בגלל שאני צנומה יחסית כמעט הפכתי אותו למרות שהוא לא היה כבד במיוחד. נראה לי שדי ברור שלמחרת כבר לא הגעתי לשם שוב".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"'דניאל כהן כתב מיינט'. איזה בושות אתה עושה לי עכשיו. האמת שסיקרן אותי לראות כתבות שלך ולהבין איך הפכת מסוהר לכתב בעיתון. נראה לי שזה שווה כתבה בפני עצמה".

מה הדבר הכי יקר שקנית אי פעם מלבד רכב או בית?
"תשובה קצת מתחכמת - הביטוח של הרכב שלי. כשהייתי גם נהגת צעירה וגם נהגת חדשה, הביטוח עלה יותר מהאוטו עצמו".

את מי היית מזמינה לארוחת החלומות שלך (לא כולל משפחה)?
"מורן אייזנשטיין. מאוד מעניין אותי לשמוע על סיפור החיים שלה. היא עברה תקופות לא פשוטות, וכיום היא מספרת על הימים הפחות טובים שהיו לה ועוזרת לאנשים אחרים להתגבר על משברים שהם עברו".

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת?
"הייתי מאוד רוצה לחיות בשנות ה-50. יש קסם בתקופת החיים הזו שבה הלבוש היה מיוחד, החיים היו פשוטים ואנשים היו רוקדים ברחובות סתם ככה באמצע היום. הייתי בקובה לא מזמן בטיול והתאהבתי ברגעים האלה שהזמן פשוט עצר מלכת".

View this post on Instagram

A post shared by Y U V A L 🦋🐚 (@yuvaltene) on

View this post on Instagram

A post shared by Y U V A L 🦋🐚 (@yuvaltene) on

איזה שיר גורם לך להיכנס לאנרגיות?
"אייל גולן וחיים ישראל 'אתה המלך'. התקרבתי מאוד לדת בשנה האחרונה, ושירים בסגנון הזה בכלל מאוד גורמים לי להיכנס לפרופורציות ומצליחים לרגש אותי. יש משהו נעים בתחושה שהכל מכוון מלמעלה, ויש מישהו שדואג לנו בכל רגע. גם אם זה לא נראה ככה תמיד - חשוב לזכור שמה קורה, קורה לטובה".

מה הריח האהוב עלייך?
"ריח של קוסקוס שאמא שלי מכינה ביום שישי. שתבין, היא אשכנזייה ויש לה קוסקוס כאילו היא נולדה בטוניס. הצד של אבא שלי הוא חצי טוניסאי וסבתא שלי ז"ל לימדה אותה להכין הכל. נראה לי שאם היא לא הייתה מתחתנת עם אבא שלי, כנראה שהייתי עונה לך שהריח האהוב עליי הוא מנה חמה".

ברשתות החברתיות, אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב?
"הרב יגאל כהן. אני מאוד מתחברת לשיעורים שהוא מעלה בפייסבוק. הוא מדבר המון על החיים והתהליכים שאנשים עוברים. אני חושבת שכל אדם יכול להתחבר לזה בנקודה מסוימת בחיים שלו, גם אם הוא פחות מאמין או מחובר לדת. ממליצה בחום לעקוב אחרי הדף שלו".

מה הבגד המועדף עליך ליציאה?
"אין לי משהו מסוים שאני מעדיפה. מספיק שיהיה לי נוח ויפה ואני אלבש את זה. יותר חשוב לי להרגיש טוב עם הבגד מאשר המותג שלו".

מה הרגע הכי מביך שהיה לך בחיים?
"כיתה י"א במשלחת לפולין מבית הספר. יצאנו מאחת האנדרטאות לכיוון האוטובוס והיה קר מאוד ובוצי אחרי הגשם. בשביל להתחמם קצת החלטנו לרוץ לאוטובוס במורד ההר. אני אחת כזאת שרגעים מביכים נמשכים אליה, אז כמובן שהתגלגלתי לאורך כל המדרון עד הדלת של האוטובוס. הכובע והצעיף עפו לי ותוך כדי שאני אוספת את הדברים אני שומעת את כולם מתפוצצים מצחוק. לאנדרטה הבאה כבר לא הלכתי".

מה מפחיד אותך?
"פחד גבהים. אם אני במדרגות נעות בקניון, אני חייבת להחזיק את היד למי שנמצא לידי,  ואם אני לבד אשתמש במעלית או במדרגות הרגילות".

View this post on Instagram

A post shared by Y U V A L 🦋🐚 (@yuvaltene) on

View this post on Instagram

A post shared by Y U V A L 🦋🐚 (@yuvaltene) on

איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך?
"יכולת לצאת מאדישות שאני נכנסת אליה. הייתי רוצה איזה כפתור כזה שאני אוכל ללחוץ עליו ולקבל בוסט של אנרגיה באותו רגע".

דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד?
"אחי תומר. הוא אחד כזה שנותן תחושה שהוא מבין בהכל. אין לי ספק שתוך עשר דקות הוא מוציא אותנו מהאי".

מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר?
"מבט. אני חושבת שדרך העיניים אפשר לראות המון דברים על גברים. עוד לפני שהוא פותח את הפה, אפשר לדעת כמעט הכל על מי שעומד מולך".

אמונה טפלה שאת מאמינה בה?
"נעליים הפוכות. אין מצב שאני אראה נעל הפוכה ואני אשאיר אותה ככה, גם אם לא מדובר בנעליים שלי, אם תהיה נעל הפוכה אני אחזיר אותה למצב הטבעי שלה".

לאיזו סדנה או טיפול היית נרשמת?
"טיפול קבוע אצל פסיכולוג. אני אוהבת לדבר והיה מתאים לי לפטפט עם מישהו שרק יהנהן ויבין אותי. אבל זה צריך להיות בסטייל עם הספה של הפסיכולוג והכל, אחרת זה לא שווה".

באיזה תוכנית ריאליטי היית זוכה בטוח?
"המירוץ למיליון. קל שאני זוכה שם במיליון. אל תתן למראה העדין להטעות אותך, אני פייטרית בנשמה שלי. אין משימה שאני לא אעשה על הצד הטוב ביותר. אם תוכל, תעדכן את רון שחר שיכין כבר את משפט הגמר 'יובל, את הזוכה הגדולה במיליון שקלים'".

מה יהיה כתוב על המצבה שלך?
"יובל טנא - מתה מאדישות".