נטף אלבז. צילום פרטי

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"לא מזמן הייתי מורה מחליפה בכיתה ד' בבית ספר 'פסגות' במיתר. אני מבטיחה לך שלעבוד בסלקציה במועדונים זה יותר פשוט. הם היו מדביקים את הסליים הדבילי הזה אחד על השני, רבים מכות ומושכים בשיער. הייתי שם שבוע וברחתי כל עוד נפשי בי. עד היום מטופלת אצל פסיכולוג".

מה התספורת הכי גרועה שהייתה לך אי פעם?
"הייתה תקופה של תספורות 'אימו' שהיו מאוד מוגזמות. הלכתי לספר אחד שעשה לי תספורת קסדה עם זנבות מלמטה. הייתי נראית כמו אליניב ברדה עם שיער בלונדיני".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"מכסה מנוע לסיטרואן c1. האמת שזה סיפור הזוי לגמרי. בתחילת השבוע יצאתי מהבית והאוטו לא הניע לי. הגיע איזה בחור נחמד שניסה לעזור לי וביקש שאפתח את מכסה המנוע. הבעיה היא שבחיים לא פתחתי את מכסה המנוע, אז חיפשתי בגוגל איך עושים את זה".

מה הדבר הכי יקר שקנית אי פעם מלבד רכב או בית?
"הייתי בברלין לפני חצי שנה בערך וקניתי שם נעל של 'איב סאן לורן' שעלתה 1,665 דולר אוסטרלי. בתרגום לעברית זה בערך 4,400 שקלים. בנעליים ובגדים - אם אני אוהבת אני אקנה ולא משנה כמה זה יעלה".

View this post on Instagram

A post shared by Netef_Elbaz (@netef_elbaz) on

View this post on Instagram

A post shared by Netef_Elbaz (@netef_elbaz) on

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת?
"ימי שנות השמונים. היה אז משהו רגוע ושליו באותם ימים. ההערכה שיש לנו לדברים הייתה גבוהה מאוד ואני חושבת שכל אחד מאיתנו היה רוצה לחזור לימים שהשגרה לא הייתה מלאה בפייסבוק, סטורי ואפליקציות".

איזה שיר גורם לך להיכנס לאנרגיות?
"השיר 'ביוטיפול' של דמיאן מארלי.  שיר שמכניס לוייב טוב ומגניב. כמו השירים של אבא שלו. התפוח לא נפל רחוק מהעץ".

מה הריח האהוב עלייך?
"ריח של לחם בית בימי שישי. אמא שלי לא אופה בבית, אבל זה ריח שאין לו תחליף לשום דבר אחר בעולם. זה גם מסוג הדברים שאי אפשר לחקות' ככה שזה ייחודי".

מה הבגד המועדף עליך ליציאה?
"בימי שישי זה לרוב שמלת מיני קצרה. בדרך כלל משהו בצבע שחור, אבל חשוב מאוד נעלי עקב".

מה גורם לך לבכות?
"וואו. אני בכיינית ברמות. יש המון דברים שיכולים לגרום לי לבכות שהם לא בהכרח עצובים. אם אני מתחברת לסיפור ברמה האישית, אני מסוגלת לבכות".

מה אנשים לא יודעים עליך?
"אני ישנה עם פן דולק מתחת לשמיכה. אם אין לי את הרעש והחום שיוצא מהפן בלילה אני פשוט לא מצליחה להירדם".

View this post on Instagram

A post shared by Netef_Elbaz (@netef_elbaz) on

View this post on Instagram

A post shared by Netef_Elbaz (@netef_elbaz) on

באינסטגרם, אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב?
"שי חמו, מנהל השיווק של האחד'שרה. מעבר לזה שהוא מקסים וחבר טוב, מדובר באדם שהוא באמת גאון. הוא אחד כזה שמבין בהכל וכל שיחה איתו מלמדת אותך משהו חדש. האינסטגרם שלו מאוד מיוחד והוא מעורר תמיד השראה ליצור ולעשות דברים. שווה לעקוב."

איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך?
"הייתי מאוד רוצה לקרוא מחשבות. הפנים של האנשים מעידות הרבה על מה שעובר עליהם ביום יום, ואם היה אפשר גם לדעת על מה הם חושבים זה היה מושלם".

דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד?
"שמפו לשיער. אני מאוד אובססיבית לשיער שלי ולמראה שלו. כנראה שתהיה לחות מאוד גבוהה באי, אז לפחות שהשיער יראה טוב אם יבוא איזה מחלץ חתיך".

אמונה טפלה שאת מאמינה בה?
"יש אצל הרוסים קטע כזה שלפני שיוצאים לנסיעה ארוכה אז יושבים כולם ביחד בסלון לכמה שניות של שקט ואז יוצאים מהבית. אין לי מושג למה עושים את זה, אבל זה הקטע באמונה הטפלה - עושים בלי להבין למה באמת".

View this post on Instagram

A post shared by Netef_Elbaz (@netef_elbaz) on

View this post on Instagram

A post shared by Netef_Elbaz (@netef_elbaz) on

לאיזו סדנה או טיפול היית נרשמת?
"דחיית סיפוקים. אני לא יודעת להגיד לעצמי 'לא' על שום דבר שאני רוצה. סדנה כזאת בטוח תעשה את העבודה לי ולארנק שלי".

באיזה תוכנית ריאליטי היית זוכה בטוח?
"'הכוכב הבא'. אני טובה במלא תוכניות ריאליטי, אבל אני מאוד מאוד חזקה ביכולות השירה שלי ובעיקר בטונים הגבוהים. אני נוטה מאוד לשיר בצורה מדוייקת. ככל הנראה שגם את האירוויזיון אני אקח בהליכה".

מה ישראלי בעינייך?
"יהיה קצת לא פופוליסטי להגיד את זה, אבל יש בישראל מין תכונה כזאת שנותני שירות הם תחמנים. זה יכול להיות אפילו במסעדה שאתה הולך אליה ואתה מקבל מנה שאתה לא מרוצה ממנה, אז מנסים לשכנע אותך שככה הדברים צריכים לצאת לפי המלצת ההגשה. זה לא סבבה בכלל".