עדי שרביט. צילום פרטי

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"עבודה מועדפת בתחום החקלאות. כמו כל חיילת משוחררת, בשביל לקבל את המענק הלכתי לעשות מועדפת. אבל במקום ללכת על איזו תחנת דלק, לקחתי את זה הארד קור והלכתי להיות חקלאית בנחל עוז. זה נשמע שאנטי כזה, אבל העבודה הייתה קשה ביותר. יש ימים שאת קמה בארבע בבוקר בקור כלבים, ויש ימים שאת יכולה לעבוד בשמש כשבחוץ 40 מעלות חום. אגב, שם גיליתי שאני אלרגית לכוסברה".

מה התספורת הכי גרועה שהייתה לך אי פעם?
"הרבה אנשים לא יודעים עליי, אבל במקור השיער שלי מתולתל. משהו בסגנון יובל דיין. אני זוכרת שבתקופת התיכון רציתי לגוון קצת ועשיתי תספורת קארה עם פוני. קיבלתי המון תגובות מפוארות על התספורת אבל מה שלא אשכח זה שחבר מהכיתה קרא לי 'ניסים גרמה'".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"תחזית מזג האוויר. חובה לבדוק כל בוקר מה מזג האוויר בחוץ, בגלל שיש לי כישרון טבעי כזה להתלבש הפוך מהטמפרטורה. קרו כבר מקרים שביום חם יצאתי עם סוודר או שהלכתי עם חולצה קצרה בזמן שירד גשם בחוץ".

את מי היית מזמינה לארוחת החלומות שלך (לא כולל משפחה)?
"זיגמונד פרויד, אבי תורת הפסיכולוגיה. התאוריות שלו מלוות כל סטודנט שעושה תואר במדעי החברה. מעניין אותי לשאול אותו למה הוא היה צריך תאוריות כאלה מורכבות שגורמות לכל כך הרבה סטודנטים לא לישון בלילה בגללו".

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת?
"הייתי רוצה האמת מכונה אחרת שתיקח אותי קדימה בזמן. אני אדם סקרן מאוד ומעניין אותי לדעת מה יהיה בעוד 20 שנה במקום שבו אנחנו נמצאים. האם המכוניות יהיו מעופפות? האם חייזרים ישתלטו על כדור הארץ? אבל בעיקר מעניין אותי האם קובי, הבוס שלי מה'בר גיורא', ימצא טיפול להצמחת שיער. סתם, קובי אני יודעת שאתה קורא את זה - שתדע לך שאתה הבוס הכי גבר בכדור הארץ".

איזה שיר גורם לך להיכנס לאנרגיות?
"זה מאוד תלוי סיטואציה ומשתנה בעיקר לפי תקופות. לאחרונה יש זמרת שנחשפתי אליה ואני שומעת אותה די הרבה. אני מדברת על Tash Sultana שיש לה סגנון מאוד ייחודי וכל שיר שלה מצליח להכניס בי אנרגיות טובות".

מה הריח האהוב עלייך?
"וניל פצ'ולי. וניל לבד לא הולך. וניל פצ'ולי זה אחד הדברים".

מה הבגד המועדף עליך ליציאה?
"תן לי איזה בגד פשוט ואני חיה עם זה בשלום. אני חושבת שאם בוחרים מראש את פרטי הלבוש הנכונים, אז גם בלוק לא 'מאולץ' אפשר להיראות מעולה. מבחינתי, שמלה שחורה פשוטה עם גרביון שחור וסניקרס זה סבבה לגמרי".

רגע מביך שקרה לך?
"החברים הקרובים שלי יודעים שאם יש מישהי בעולם הזה שאפשר לומר עליה חסרת טקט זו אני. יש רגע אחד שממש זכור לי. דיברתי עם מישהו בוואטסאפ, וכמו כל בחורה צילמתי את המסך בשביל לשלוח את השיחה לחברה. מה היה הרגע המביך? שלחתי לאותו בחור בטעות את הצילום מסך והוא הבין שאני מתעדת הכל. יצאתי מזה באלגנטיות, אבל זה בהחלט היה לא נעים בכלל".

מה גורם לך לבכות?
"אני בקלות יכולה לבכות מספר שאני קוראת. אם קראתי משהו שנגע לי בלב והצלחתי להיכנס לתוך הסיטואציה שהייתה שם, אני בקלות יכולה להתחיל לבכות מזה. זה מבחינתי גם המדד הכי אמין לדעת אם ספר נכתב בצורה טובה".

מה אנשים לא יודעים עליך?
"אני צמחונית מגיל 5. יש לזה שתי תאוריות של שני ההורים שלי: אמא טוענת שאני צמחונית מאז שראיתי עם אבא נשיונל ג'אוגרפיק, והחיות הטורפות הרסו לי את החשק לבשר. מצד שני אבא טוען שזה התחיל בגלל שבילדות אכלתי פסטרמה והייתה עצם בין הפרוסות ומאז ברגע שאני רואה שילוב של בשר ועצמות זה מגעיל אותי. אני זורמת יותר עם התאוריה של אבא. היא נשמעת לי הרבה יותר אמינה".

באינסטגרם, אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב?
"שחר אור הצלם. שחר חבר טוב מהצבא שגם מצלם כאן בעיר בסצנת חיי הלילה. אני קצת מצלמת בעצמי, וכשיש מישהו שעושה תמונות טובות שמעבירות מסר מיוחד זה קונה אותי. שחר הוא כזה שיודע לתפוס את הרגעים האלה".

חולמת לדעת לשיר. צילום פרטי

איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך?
"החלום שלי הוא לדעת לשיר. תמיד צוחקים עליי שיש לי קול עורב. שירה זאת אחלה דרך להביע את עצמך והייתי מתה לדעת לעשות את זה כמו שצריך".

דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד?
"אני מתלבטת בין ספר לקרוא לבין מוזיקה. נראה לי שאני אלך על ספר כי המוזיקה תגמור לי את הסוללה בפלאפון ולא יהיה מי שיחלץ אותי מהאי".

אמונה טפלה שאת מאמינה בה?
"יש מלא דברים. תכתוב שזה בעיקר בגלל סבתא שלי. כשאני עושה משהו נגד האמונה הטפלה, אני כבר שומעת בראש את הקול שלה מהדהד. האמונות הבולטות יותר זה להפוך נעליים בשביל המזל, ולזרוק ציפורניים לאסלה ולא בפח האשפה".

לאיזו סדנה או טיפול היית נרשמת?
"באופן כללי אני הולכת לסנדאות יוגה כשיש לי זמן פנוי. מעניין אותי לעשות סדנת יוגה בסיני פעם אחת כדי להיכנס לזה עד הסוף גם מבחינת הנוף וההרגשה".

באיזה תוכנית ריאליטי היית זוכה בטוח?
"אמנם זה לא ריאליטי, אבל 'הכל הולך' עם דביר בנדק. זה דורש רמת אילתור ויצירתיות ברמה גבוהה ממש ואני די טובה בזה. נראה לי שכל שבוע הייתי מנצחת מחדש".

מה ישראלי בעינייך?
"במבה בחו"ל. סימן הזיהוי המושלים לישראלים מחוץ לגבולות המדינה. הייתי עם המשפחה בטיול בהולנד, ובאחד הפארקים שם יכולת לזהות מי הישראלים רק בגלל שקיות הבמבה שהיו שם. עוקפים בתור עם הבמבה ביד".

מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בבחור?
"גובה. אני בחורה יחסית גבוהה, אז זה נראה לי שזה משהו שדי חשוב לי. זה סף הסינון הראשוני שלי".