גיא חליבה. מתחבר לקהל בדרום. צילום: עדן זמר

מי אני: די.ג'יי גיא חליבה (25) מבאר שבע הוא שם בולט בסצנת חיי הלילה בדרום. את דרכו כדי.ג'יי החל כבר בגיל 12 במסיבות ימי הולדת. "בתחילת הדרך הייתי מנגן עם שני טייפים ודיסקמן".

בגיל 16 פתח חליבה הרכב מוזיקלי מיוחד יחד עם אריאל הרוש (לא השוער), והזמרת גלית כפרי והשלושה הופיעו במועדונים ברחבי הארץ עם גרסאות מועדונים ללהיטי התקופה. בהמשך ניגן חליבה במסיבת רחוב בבאר שבע. "היתה מסיבת רחוב ענקית וקיבלתי שם במה לנגן וזה פשוט גרם לי להבין שזה מה שאני רוצה לעשות".

איפה תמצאו אותי מתקלט: "בבאר שבע אני מנגן הרבה בחמש, בברקה ובסמילנסקי. למרות שאני מנגן בכל הארץ, אני מאוד מתחבר למועדונים והקהל שיש בדרום".

משקה אלכוהולי מועדף: "ג'ין וטוניק. הוא עדין, כייפי וטעים. הוא לא 'אלכוהולי' מדי ומאפשר לך להמשיך את הערב בכיף".

דברים שאני אוהב לנגן: "אני מאוד אוהב לנסות דברים חדשים ומוזיקה שהקהל לא מכיר, אך סביר להניח שהשירים האלו יהפכו ללהיטים בהמשך. מעבר לזה, יש לי קטעים מקוריים שלי בסגנון האוס שהפכו להיות להיטים ברחבי העולם כמו stanga שארמין ואן ביורן מנגן אותו באופן קבוע והוא קטע ישראלי לגמרי. מאה אחוז כחול־לבן".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "ביום העצמאות האחרון הגעתי למסיבה בעמק חפר. הגעתי לשם וראיתי שעשו גרפיטי ענק עם השם שלי על הבמה. הגיעו אנשים מכל הסביבה בשביל לראות אותי ולהצטלם איתי. זה באמת היה משהו מרגש".