די.ג'יי דור קריספל. מתחבר לקלאסיקות. צילום: עדן זמר

מי אני: דור קריספל (22) מאופקים. על אף גילו הצעיר, קריספל מנגן קרוב לארבע שנים בסצנת חיי הלילה. לדבריו, האהבה לנגינה החלה כבר בגיל מוקדם יותר. "אני זוכר את עצמי כבר בבר המצווה שלי יודע מה התפקיד של הדי.ג'יי, מבין מה הוא עושה על העמדה ואת הפעולות הטכניות בשביל להעביר שירים".

את הבמה הראשונה קיבל הטאלנט הצעיר בבר ה'רכבת צפון' לפני כארבע שנים. "האמת שזה סיפור מצחיק, הם נתקעו בלי די.ג'יי לאחת המסיבות ופנו אליי דרך הפייסבוק. משם התחלתי לעבוד באופן קבוע במקום והשאר היסטוריה".

במקביל לסצנת חיי הלילה, מנגן קריספל גם באירועים יחד עם די.ג'יי גיא פילו. "אני מאוד מעריך את גיא כדמות מקצועית וכאדם. הוא אחד האנשים שאני הכי אוהב בתחום".

איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום ניתן למצוא אותי מנגן בכל מקום אפשרי. אם להיות יותר ספציפי, אז אני הרבה באחד'שרה, חמש, ברקה ואלכסנדר 17. אלו המקומות העיקריים שאני מנגן בהם".

משקה אלכוהולי מועדף: "באופן כללי אני לא שתיין גדול. אבל אם כבר אלכוהול, אז אני מעדיף בירה על כל סוגיה. אני חושב שבירה, בשונה ממשקאות אלכוהוליים אחרים, יותר עדינה מבחינת הטעם ואפשר להעביר את הערב בכיף".

דברים שאני אוהב לנגן: "כיוצר מוזיקה אני משתדל לתת את הטאצ' שלי לכל גירסה שאני מנגן. ברמה האישית, אני מאוד מתחבר לקלאסיקות מוזיקליות שכולם מכירים מלפני כמה שנים וזה משהו שתמיד עובד במסיבות. מבחינתי, אם אני מוסיף לזה את הפאנץ' המוזיקלי שלי, אז כולם הרוויחו".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "מסיבת הרחוב של קבוצת איינשטיין במרכז הנגב לפני כשנתיים. זאת הבמה הכי גדולה שניגנתי עליה עד היום. בערך 13 אלף אנשים שהגיעו פשוט ליהנות מהמוזיקה. היו שם רגעים שלנצח אני אקח אותם איתי והם יזכירו לי למה כבר בגיל 22 אני יודע מה אני רוצה לעשות בחיים".