די.ג'יי נדב זיסו. זוכר את תחיל ת הדרך. צילום: בן גבאי

מי אני: נדב זיסו (25) מבאר שבע מנגן כשלוש שנים במסגרת חיי הלילה, אך את דרכו כתקליטן החל בחברת 'לגו' לפני כעשור. לאחר כחמש שנים בחברה הכיר זיסו את די.ג'יי ארז ג'רבי שנתן לו את ההזדמנות לנגן במועדון הסמילנסקי, ובנוסף, פגש גם את דין הררי ממועדון הברקה והחל לנגן במקביל גם שם.

"יש כמה אנשים בתחום הזה שאני חייב להם המון תודה על האמון והניסיון שנתנו לי בבמות בכלל, ובחיי הלילה בפרט". במקביל למועדונים, מנגן זיסו גם באירועים דרך קבוצת ארז ג'רבי.

איפה תמצאו אותי מתקלט: "אני שומר אמונים למקומות שהתחלתי בהם את דרכי, כך שאני מנגן בסמילנסקי ובברקה די הרבה. בנוסף, אני נמצא די הרבה גם ב'כפרה' ובכל מיני מקומות קטנים יותר".

משקה אלכוהולי מועדף: "מאוד אוהב וויסקי. עדיף נקי. וויסקי איכותי לדעתי הוא האלכוהול הכי טוב שיש. הטעמים גם די טובים ולא מפילים אותך".

דברים שאני אוהב לנגן: "כדי.ג'יי שמנגן מיינסטרים אז אני מעודכן בכל סוגי המוזיקה. מדי פעם יש לי יציאות שאני אוהב כמו Nelly - Ride with me. מבחינת אומנים, אני מאוד אוהב לנגן יצירות של Avicii, Axwell Ingrosso, Calvin Harris".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "בשנה שעברה טסתי לבולגריה עם די.ג'יי שגיא אביטבול לנגן מול 30 אלף אנשים בוורנה. אתה נמצא על במה ומולך עומדים עשרות אלפי אנשים שצמאים לשמוע מה שאתה רוצה לנגן להם. היה קטע שאמרתי להם להרים את הידיים ופשוט ניגלה לעיניי שטיח ידיים מטורף. זה מחזה שיילך איתי הרבה זמן קדימה".