די.ג'יי יקיר ביטון. ההימור השתלם לו. צילום: טישה מאיילס, קבוצת צח"ל

מי אני: יקיר ביטון (25) מבאר שבע. בגיל 13 החל ביטון לנגן על גיטרה ופסנתר, וכאשר נחשף לסצנת חיי הלילה, התאהב בתחום המוזיקה האלקטרונית. "הושפעתי המון מהמוזיקה של סקאזי והסגנון הייחודי שלו".

במקביל לתקופה בה החל לנגן במועדונים, למד ליצור מוזיקה ב'סלע סקול' בתל אביב. עם הזמן פנה לעומרי אזולאי ממועדון "הפורום" ולאחר שסיים את שלב החפיפה, החל לנגן במועדון המצליח יחד עם די.ג'יי דודו פחימה. "למדתי מהרבה אנשים וניגנתי עם לא מעט די.ג'ייז אחרים, אבל דודו הוא עבורי המנטור. הוא לימד אותי המון ואנחנו משלימים אחד את השני. כל אחד מביא את הידע שלו וביחד אנחנו יוצרים משהו גדול". בנוסף למועדון הפורום, מנגן ביטון גם בחברה של פחימה 'KETA מוזיקה לאירועים'.

איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום אני עדיין שומר אמונים למקום שנתן לי את הבמה הראשונה ומנגן בפורום בליין של יום חמישי. מדי פעם גם עושה הבלחות למסיבות של שישי, אבל יום חמישי זה היום שלנו".

משקה אלכוהולי מועדף: "בירה 'קורונה' קפואה. באופן כללי מעדיף בירות כמשקה אלכוהולי, אבל משהו בטעם של הקורונה הרבה יותר טוב לדעתי מבירות אחרות".

דברים שאני אוהב לנגן: "אני מאוד אוהב יצירות של Black Coffie, Deadmaus וארמין ואן ביורן. בנוסף לזה, יציאות מוזיקליות של עופר ניסים. זה משהו שהקהל מאוד אוהב ותמיד מרים את המסיבה".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "לפני כשנה וחצי טסתי ללאס וגאס כי ידעתי שיש הופעה של CalvinHarris שהוא אמן שאני מאוד אוהב. טסתי על עיוור והתפללתי שאיכשהו אצליח להשיג כרטיס למסיבה. שהגעתי למלון, מצאתי בחדר 20 דולר במקרה והימרתי עליהם. הצלחתי להפוך את ה־20 דולר ל־200 דולר, וככה השגתי כרטיס להופעה. מיותר לציין שזאת אחת ההופעות הכי טובות שהייתי בהן אי פעם. משהו שקשה מאוד להסביר במילים".