די.ג'יי אסף מימון. אוהב ליצור מוזיקה. צילום: עדן זמר

מי אני: אסף מימון, בן 23 מבאר שבע. מימון החל את דרכו כיוצר מוזיקה כבר לפני שמונה שנים, ובגיל 16 החל לנגן במסיבות פרטיות. "עשיתי את הדרך ההפוכה ממה שנהוג בעולם הזה. יצירת מוזיקה היא משהו שמשך אותי תמיד. אין לי יותר מדי חומרים בחוץ, אבל אני מאמין שיום אחד אני אוציא את זה לעולם".

הישארו מעודכנים בכל חדשות חיי הלילה החמות של באר שבע:
די.ג'יי השבוע: דור קריספל נותן למוזיקה לדבר
די.ג'יי השבוע: יוסי קוסמנו שומר אמונים למוזיקת היפ־הופ
די.ג'יי השבוע: יקיר ביטון הצליח להפוך 20 דולר לכרטיס להופעה של קלווין האריס

לאחר שעסק ביצירת מוזיקה, הבין מימון שהוא רוצה לשתף את הקהל ביצירות שלו כדי.ג'יי על הבמה. "אתה יוצר קטעים באולפן שאתה מרגיש שהם טובים ושיצליחו. הרצון שהיה בי לקבל אנרגיות מהקהל בלייב על הבמה גרם לי לצאת מהאולפן".

לפני כשנתיים קיבל את ההזדמנות הראשונה לנגן בפאבים הגדולים יותר בעיר והחל לנגן בפאב 'רכבת צפון'. בנוסף לסצנת חיי הלילה, מנגן הדי.ג'יי הצעיר גם באירועים באופן פרטי.

איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום ניתן למצוא אותי מנגן בכל מיני מקומות ברחבי העיר. הבולטים שבהם הם 'רכבת צפון' שנתן לי את הבמה הראשונה, 'אלכסנדר 17' ובר ה'אחד'שרה'. בין לבין, אני מנגן גם בברים ופאבים ברחבי העיר שהם יותר נישה".

משקה אלכוהולי מועדף: "הרבה מאוד תלוי בלאן ועם מי אני יוצא. לרוב הבחירה שלי נעה על משקאות שלא יפילו אותי אחרי כוסית או שתיים. כל דבר שעומד בקריטריון הזה הוא בסדר וטוב מבחינתי".

דברים שאני אוהב לנגן: "אני מאוד אוהב לנגן חומרים של בריינדד וארמין ואן ביורן ששומרים כל הזמן על רמות גבוהות מאוד של יצירות מוזיקליות. אני חושב שגם שלהיטי עבר שמקבלים טאצ' חדשני במוזיקה תמיד עובדים. הקהל אוהב את הנוסטלגיות האלו".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "לפני כשלוש שנים ניגנתי במסיבה פרטית בבית של חבר. בהתחלה הוא רצה שנעשה ערב קריוקי בשביל הכיף, אבל הצלחתי לשכנע אותו להרים מסיבה. תמיד במסיבות פרטיות יש את החשש הזה ש'אוטוטו תגיע המשטרה והערב ייגמר', אבל קרה קטע מצחיק לגמרי - תוך כדי הערב, אנחנו קולטים שגם השכנים הגיעו למסיבה. מאירוע קריוקי שהיה אמור להיות פרטי וקטן, הפכנו למסיבה שפתוחה לכולם".