די.ג'יי דודו פחימה. אוהב לנגן הכל מהכל. צילום: טישה מאיילס, קבוצת צח"ל

מי אני: די.ג'יי דודו פחימה (27) מבאר שבע. מנגן כ־12 שנים בסצנת חיי הלילה במועדונים השונים, ובשמונה השנים האחרונות אני רזדינט במועדון הפורום בליין ימי חמישי.

"בתור ילד, אהבתי מאוד להוריד מוזיקה דרך כל מיני תוכנות בלי קשר ללנגן במסיבות. די.ג'יי דניאל מור, שניגן בזמנו בפאב ה'איינשטיין', לקח אותי כפרויקט וכיוון אותי לתחום הנגינה במועדונים. דרכו למדתי המון והוא זה שהאמין בי בתחילת הדרך ומשם התגלגלתי". לפני כחצי שנה פתח פחימה את חברת 'KETA' מוזיקה לאירועים.

איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום, אני עדיין שומר אמונים למועדון שנתן לי את הבמה הגדולה הראשונה שלי ומנגן במועדון הפורום בליין ימי חמישי ובנוסף לזה באירועים דרך החברה שלי יחד עם די.ג'יי יקיר ביטון".

משקה אלכוהולי מועדף: "מאוד אוהב וויסקי נקי, תמיד עדיף עם שתי קוביות קרח. הטעם איכותי יותר וגם שאתה תופס ראש, זה לא בצורה אגרסיבית, אלא יותר בכיף".

דברים שאני אוהב לנגן: "אני מנגן הכל מהכל. זה יכול להתחיל בדאנס, דרך רגאטון עד לטראנס. מאוד אוהב חומרים ויצירות של Calvin Harris, Avicii ובמוזיקה השחורה מאוד אוהב את Cardi-B. בנוסף לזה, יש גם תמיד שירים שעובדים במסיבה כמו למשל Taki Taki של Ozuna, Selena Gomez & Cardi-B ובנוסף One Kiss של Calvin Harris.

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "בשנה שהפורום החדש נפתח אירחתי את 'אינפקטד משרום' באולם המרכזי. אני חושב עד היום שמדובר באחת המסיבות הכי טובות שאני זוכר בפורום. נהניתי מהסט ברמה האישית וגם אינפקטד עשו דברים ממש טובים שם. יש ביטוי כזה שאומר ש'הקהל נוגע בתקרה'- אז זה בדיוק מה שהיה שם".

תרימו לעצמכם: