כמות נכבדת של מעצבי שיער מבאר שבע הוקפצו למתחם האירוויזיון בתל אביב ובילו את סוף השבוע שעבר מאחורי הקלעים של האירוע הכי נוצץ ומושקע שיש. בין התעסקות עם תוספות שיער (המתמודד הצרפתי למשל) להחלקה ותלתול, הם גם מצאו זמן לסלפי.

אחת כזו היא אובי שרפרז ממספרת 'אוביניו' בבאר־שבע שנבחרה לקחת חלק בעיצוב שיערם של כמה מהמתמודדים. אז לשבוע אחד היא עזבה את המספרה בבירת הנגב לטובת ראשיהם של הסלב. נייס.

אובי שרפרז עם יואב צפיר וקובי מרימי. צילום פרטי

מעצב השיער גל אדרי מבאר־שבע ואמו, המאפרת לימור פרץ, התרגשו עד מאוד כשקיבלו פנייה מאיגוד השידור האירופאי להשתתף בחגיגה הצבעונית והמתוקשרת של השנה, אז הם טסו לשם, בילו לא מעט, וכמובן עיצבו את השיער ואיפרו את החבר'ה מלהקת "שלוה", גלי עטרי, נטע ברזילי, אילנית, ועוד, ופגשו גם לא מעט אומנים, כמו עידן רייכל, והוכיחו לכולם שיש להם ידיים של אומנים. וברור שהם התרגשו וחזרו הביתה מלאי חוויות ורשמים.

לימור פרץ, גלי עטרי וגל אדרי. צילום: גל אדרי

עם אילנית. צילום: גל אדרי

ועם נטע ברזילי. צילום: גל אדרי

מעצב השיער יניב פוני זכה גם הוא לקחת חלק בעיצוב שיערם של כל האורחים, האומנים והמפורסמים במתחם האירווזיון, אבל זה לא מה שמעניין, כי פוני, שדובר שוטף אנגלית וגם צרפתית, נגע בתהילה. לרגע הוא התבקש מאחד החברים ללכת להצטלם עם האליל, ז'אן פול גוטייה, וחשב שעובדים עליו. או אז פתח מהר גוגל וגילה שהאיש שעומד לידו זה ממש גוטייה ואמר לו בצרפתית שיהיה לו כבוד להצטלם איתו סלפי ספונטני. אז גוטייה הסכים מיד ופוני סיים את מסע העיצוב שנמשך כמה ימים ברגע אחד מדהים. שיחק אותה.

יניב פוני וז'אן פול גוטייה. צילום פרטי