גאיה כחילה. צילום: רינת נגיד

תגידו שלום לגאיה כחילה (15) מבאר־שבע שעושה את צעדיה הראשונים בעולם האופנה. בזמנה הפנוי היא רוכבת על סוסים, רוקדת ולומדת משחק מול מצלמה. וכן, היפיופה היא בתו של מאמן הכדורגל אהוד כחילה ואחותו של בלם בית"ר ירושלים טל.
איפור: רינת נגיד. שיער: נעומי לאבי בן ברוך. שמלה: נטלי סלון כלות.

על הקאמבק של מנהל הפועל באר־שבע אביתר אילוז ודלית בוקובזה כבר סיפרנו לכם, אז עכשיו נשתף מהחופשה הרומנטית שבילו בברצלונה. בלו"ז: בין טיולים באתרי הבירה הקטלונית כמו מזרקות הקסם, גן החיות, נסיעה על רכבל, לארוחות במסעדות שוות, הם התפנו להרבה שופינג, כמובן, וסגרו את הלילה בריקודים. הכי כיף סך הכל.

אביתר אילוז ודלית בוקובזה. מתפנקים בברצלונה. צילום פרטי

ניסו אביטן ואלעזר לביא. אתנחתא קלה. צילום: באדיבות 'מול 7'

ראשון בשבוע שעבר. מתחם 'מול 7'. רגע לפני המשחק בשבת הקרובה מול הפועל באר־שבע, הגיע מאמן הפועל חדרה, ניסו אביטן, לאתנחתא קלה ב'קפה לביא', אותו מנהל אלעזר לביא. השניים כידוע הם חברים ותיקים עוד מהימים שלבשו את המדים האדומים, כך שהיו להם הרבה זכרונות לדבר עליהם על ארוחת בוקר מפנקת.

אחרי סשן ימי ההולדת במהלך השבועות האחרונים, של אמא חנה, האשה אורלי והילדים מילי וליאם, ברק ואורלי בכר חגגו 14 שנות נישואין. בדיוק בעיתוי הנכון באה פגרת הנבחרת, אז הם ארזו מזוודה והתעופפו לחופשה רומנטית בלונדון. מזל טוב!

אורלי וברק בכר. חוגגים 14. צילום פרטי