בלנדר. יהיה מיקס מעניין. צילום: בן גבאי

בבלנדר עם שלומי על העמדה
פאב 'בלנדר' השכונתי דואג לכם לערב סילבסטר ייחודי עם אלכוהול במחירים מצחיקים, כדי שתוכלו לפתוח את השנה החדשה בלי לחזור הביתה עם חור בכיס.
על המוזיקה כמובן די.ג'יי שלומי כהן שיגיע להעיף את קהל הבליינים בפאב המיוחד, הכי גבוה שרק אפשר.
בלנדר, רחוב יצחק אבינו 5.

אלכסנדר. הפתעות. צילום: בן גבאי

אלכסנדר הגדול
לא משנה אם אתם קוראים לזה נובי גוד או סילבסטר, יש רק דרך אחת לחגוג את זה. החברים באלכסנדר 17 פותחים איתכם את השנה החדשה בצורה הכי לוהטת שיש, כשעל העמדה ינגן די.ג'יי TAY שירקיד אתכם עד שתהיה לכם סחרחורת.
באלכנסדר מבטיחים אלכוהול שיישפך כמו שלג, צ'ייסרים של אהבה באוויר, ועוד המון הפתעות שייחכו לכם מתחת לעץ. אז תבואו לעוף כאילו זה היום האחרון של השנה.
אלכסנדר 17, רחוב אלכסנדר ינאי 17.

ברקה. הרכבי טראנס. צילום: בן גבאי

עד הזריחה
מועדון הברקה קורא לכם להגיע למסיבת סילסבטר חגיגית במיוחד עם מגוון רחב של אומנים במספר סגנונות מוזיקליים שיגיעו למועדון לערב שכולו כיף ושמח.
החל מהשעה 23:00 ועד הזריחה, במתחם המרכזי יעלו ויביאו בזה אחר זה הרכב הטראנס רייזינג דאסט, ונדב דגון המוכשר בהופעה ראשונה בדרום במופע המשלב תופים וסאונד חדשני. מתחם הטכנו עם די.ג'יי טאקירו, וכמובן מתחם המיינסטרים המוכר והידוע.
החל מהשעה 23:00, מועדון הברקה, רחוב שלושת בני עין חרוד.

מנצ'ילה. כמו בריו. צילום: בן גבאי

בניחוח ברזילאי
'מנצ'ילה פאב' מזמין אתכם לערב שכולו פתיחת שנה אזרחית חדשה באווירה 'מנצ'ילאית', צבעונית וייחודיות שקיימת רק בפאב הוותיק בשכונה ג'.
על העמדה צפוי לתת בראש די.ג'יי שלומי כהן, ועל הצבע והאווירה יהיו אחראיות רקדניות ברזילאיות שירקידו את הבליינים במקום עד השעות הקטנות של הלילה וידאגו לעשות שמח כמו בקרנבל בריו. בנוסף, מבטיחים במנצ'ילה פינוקים שווים ומפתיעים לקהל שיגרמו לכם לא ללכת הביתה.
החל מהשעה 21:00, 'מנצ'ילה פאב', ארלוזורוב 51.

אחד'שרה. אוכל וקוקטיילים. צילום: עדן זמר

תוצרת כחול־לבן
מכירים את האמירה שסילבסטר היה אנטישמי? אז ליין 'המפיות' בבר 'חמש על עשר' ממשיך לעבוד כרגיל ויקיים את ליין המוזיקה הישראלית בצורה רגילה לגמרי, תחת השם "אנטי־טזה לסילבסטר הנוצרי".
די.ג'יי אלקנה יגיע למועדון לנגן מוזיקה תוצרת כחול־לבן. האח הקטן של בר ה'חמש', הלא הוא מועדון ה'אחד'שרה' יקיים לעומת זאת מסיבת סילבסטר מסורתית עם קוקטיילים ומנות אוכל באווירה ועל הבמה די.ג'יי עוז זיגרון.
בר החמש ומועדון האחד'שרה, באר שבע.

ביאליק 26. תתלבשו יפה. צילום: שלומי נישלי

האייטיז כבר כאן
בר 'ביאליק 26' מפיקים מסיבת סילבסטר בסגנון שנות ה־80 בשיתוף עם האחווה הגאה מאוניברסיטת בן גוריון. מסיבת אייטיז שתעשה לכם חשק לרקוד לצלילי פלאש־דאנס עם בגדים בצבעי פסטל. 
לעמדה תגיע הדי.ג'ייז המהוללת clyde ועל התפאורה אחראים אתם, הבליינים. אז תפגיזו ותתלבשו בהתאם. הפתעות ופינוקי כריסמס יחכו לאורחים על הבר.
החל מהשעה 22:00, ביאליק 26.