מה קורה כשראש הממשלה, בנימין נתניהו, מגיע לביתם של שמעון בוקר, יו"ר מועצת סניף הליכוד בבאר שבע, ואשתו חני? כמובן שכל המי ומי הגיעו לפגוש אותו. היו שם פעילים, חברי מפלגה ותיקים וסתם סקרנים, שזרמו לשכונת נווה נוי כדי לתפוס תמונה עם ביבי ואולי אף לשוחח עימו.

נתניהו בביתו של שמעון בוקר. רק מעטים היו שותפים לסוד הביקור. צילום פרטי

נצפו חברי הכנסת אמיר אוחנה, ענת ברקו ומיקי זוהר, אלי בוקר, דוד בונפלד, יוסי בננו, אנדריי אוזן, יואב לאביוד, הרווה מימון, אבנר לויה ואחרים.

בבית משפחת בוקר נערכו לאירוע המרגש מזה מספר שבועות, כאשר רק מעטים היו שותפים לסוד. לצורך המפגש האירוע נחלק לשניים: קבוצה שנפגשה וסעדה עם נתניהו בסלון הבית, וקבוצה שישבה בנפרד וצפתה בנאום נתניהו באמצעות מסך ענק שהוצב בחצר.

לנתניהו ופמלייתו הוגשו מאכלים שהוזמנו מחברת קייטרינג עם המון בשר, מגוון סלטים ושתייה כיד המלך. נתניהו נראה משועשע והרבה לחייך, והיו לו סיבות טובות לכך, הפעילים לא הפסיקו להרעיף על ראש הממשלה שבחים על תמיכתם הבלתי מסויגת בו ובמדיניותו.

נתניהו, שהגיע היישר מטקס מסדר הכנפיים שנערך בבסיס חצרים, התקבל בהתלהבות ואמר לנוכחים כי הוא תומך בכל הכוח ברשימה של הליכוד ויעזור ככל שיידרש בבחירות המוניציפליות. נתניהו הוסיף כי הוא מאמין בבאר שבע והחמיא לראש העירייה, רוביק דנילוביץ'.

יו"ר מועצת סניף הליכוד בעיר, שמעון בוקר, שנבחר לעמוד בראש רשימת הליכוד למועצה, אמר: "אני מודה לנתניהו שהגיע לתמוך ברשימה שלנו".

נתניהו ושמעון בוקר. ראש הממשלה התקבל בהתלהבות. צילום: פרטי