אחרי חודש של משחקים, מותחים יותר או פחות, פרשנויות והרבה קליפות גרעינים, הגיע הרגע הגדול - גמר מונדיאל 2018. אז אם נגמר המקום בסלון, או שסתם מתחשק לכם לגוון עם חוויית צפייה אחרת, מצאנו בשבילכם את המקומות שבהם יקרינו את המשחק, לצד בירות, המבורגרים ושאר פינוקים. את המקום האחרון המפתיע מכולם שמרנו לסוף...

אוהדי נבחרת קרואטיה. הפתעת המונדיאל. צילום: EPA

1. גיגסי: בגיגסי מזמינים אתכם לגמר הגדול, לחווייה באולמות הצפייה באיכות 4K על מסכי ענק ותפריט מפנק, כולל תפריט ספיישל דגים למקפידים על מנהגי תשעת הימים. כתובת: יצחק נפחא 36 א'.

2. קוקה בר: מחכים לכם עם בירות, צ'ייסרים, אוכל טוב, הגרלות וכמובן משחק אחד גדול מהחיים! כתובת: ארלוזרוב 50.

3. הטירה: בפאב הטירה מציעים לכם מסלול "שתיים על שתיים" -  50% על המשקה השני, 1+1 על הצ'ייסרים, אם תזמינו ותאשרו מקום מראש וגם תשתפו את האירוע בפייסבוק, להזמנת מקום - 077-5576786. כתובת: יאיר אברהם שטרן 46.

4. בר גיורא: מסכי ענק באיכות 4K, בירות ונשנושים שיעזרו לכם להתמודד עם המתח וגם אופציה לזכות בברז בירה 3 ליטר לכם ולחברים, כל הפרטים בעמוד הפייסבוק. להזמנת מקומות בווטסאפ. כתובת: שמעון בר גיורא 29.

אוהד נבחרת צרפת. צילום: EPA

5. בנג'י: מתחילים כבר משעה 17:00 עם המבורגרים ודי.ג'יי מוריק. המשחק ישודר בפנים, על בסיס מקום פנוי, אז כדאי להקדים. אלכסנדר ינאי 14.

6. ביאליק: גמר המונדיאל על מסך ענק, אוכל קוריאני לחימום הקיבה, אלכוהול קר וקינוחים מפנקים. פתוח משעה 17:30. ביאליק 26.

7. מנצ'ילה: הקרנת ענק של הגמר. יש להזמין מקומות מראש 052-26-26-26.ארלוזרוב 50.

8. סורוקה - כן, כן. בית החולים מזמין את המטופלים, העובדים והמבקרים להקרנה של משחק נגמר. חינם, באטריום המכלול הדרומי. הכניסה חופשית.