די.ג'יי מלכיאל. בין המסיבות הוא עושה דוקטורט בביולוגיה. צילום: טאשה מאיילס, צח"ל

שם: שי אבוחצירא, או בשם הבמה שלו די.ג'יי 'מלכיאל'.

מי אני: "נולדתי בירושלים למשפחה חרדית בשם מלכיאל. כבר בגיל צעיר יחסית הרגשתי 'חילוני' ובגיל 13 שיניתי את שמי הפרטי לשי. במהלך חיי עברתי המון דירות בערים שונות בארץ ותקופה לא מבוטלת גם גרתי בעיר מארסיי שבצרפת, כאשר ברקע כל הזמן המוזיקה ליוותה אותי".

"לפני שמונה שנים הגעתי לבאר שבע כסטודנט לתואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת בן גוריון, סיימתי תואר ראשון ושני והיום אני בשנה האחרונה של לימודי הדוקטורט, גם כן בביולוגיה".

"בכל המקומות בהם גרתי הייתי מעורה בחיי הלילה. לפני שנה וחצי בערך הבנתי שגם מבחינה אישית וגם מבחינה מקצועית, אני רוצה להביא לידי ביטוי את היכולות המוזיקליות שלי. את הבמה הראשונה קיבלתי ב'מחסן' בעיר העתיקה ושם למדתי המון על מה זה אומר להיות די.ג'יי ואיך להפיק מסיבות, ודרך אותן מסיבות נוצר החיבור לאנשי 'הפורום'. כאשר התחלתי לנגן, חיפשתי שם במה שיהיה קל לזכור ו'מלכיאל' היה השם האידיאלי עבורי מכיוון שהוא גם קליט וגם מחבר אותי לילדות".

איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום אני רזידנט בימי שישי במועדון 'הפורום' בחדר הטכנו במסגרת הליין we are the people of the night, שם אנחנו מנגנים מוזיקת טכנו יותר 'בועטת' ומפעם לפעם גם אארח אמני טכנו שונים מהארץ ומהעולם".
חדר הטכנו היה פעיל בימי חמישי בעבר בלבד, והתכנון הוא להוסיף מסיבת טכנו גם ביום שישי.

משקה אלכוהולי מועדף: "טובי 60. אם כבר להשתכר אז עם טובי".

דברים שאני אוהב לנגן: "אני מאוד אוהב לנגן יצירות של האומניםPVNV, MARLA SINGER, DIN שהם אומנים שעושים טכנו מלודי מדויק שמרים את המסיבה באוויר".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: ב"ימים שעוד ניגנתי במחסן התערבתי עם שני אנשים שרקדו ברחבה מי יתעייף ראשון - אני לנגן או הם לרקוד. הייתה תחרות צמודה ועיקשת עד שבשעה 07:00 למחרת הם התעייפו וניצחתי אותם".