באר שבעי בן 27, רווק, בעל משרד הפרסום וגם יועץ שיווק טכנולוגי ודיגיטלי. כל מה שרציתם לדעת על הבחור שסוחב על גבו 25 אלף עוקבים (ועוקבות!) ברשתות החברתיות ונחשב למוביל דעת קהל.

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"בגיל 16 חילקתי פלאיירים באמצע חודש אוגוסט ליד קניון הנגב. כמו הילדים שמחלקים דגלים ביום העצמאות בצמתים, אבל עשיתי את זה בהתנדבות מלאה. אם הייתי מקבל כסף על כל עבודה שעשיתי בחיים כנראה שהייתי טייקון עולמי".

מה התספורת הכי גרועה שהייתה לך אי פעם?
"תספורת של האות ר'. לפני כמה שנים שזה היה בצו האופנה, ביקשתי חבר טוב שלי, אדיר מזוז, שיספר אותי ככה. יצא לו משהו מביך ברמה אחרת כי זה היה נראה כמו ת' סופית. מהבושה הסתובבתי עם כובע גרב עד שהשיער גדל בחזרה. מזל שלא חילקתי אז פלאיירים באוגוסט".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"מתי ט"ו באב?"

מה הדבר הכי יקר שקנית אי פעם מלבד רכב ובית?
"בקבוק ויסקי ב-2,300 יורו. טסנו כמה חברים לאמסטרדם ויצאנו למועדון ושם ביקשנו בצורה מכובדת את הבקבוק וויסקי הכי יקר שיש להם. מה שלא ידענו זה שמדובר במועדון יוקרתי ממש והשתייה עלתה בהתאם. אחר כך כבר לא הרגשנו כל כך פראיירים ששילמנו גם 40 יורו בכניסה".

את מי היית מזמין לארוחת החלומות שלך?
"יהודה לוי, קל. כשיש את שבוע הכפילים בפייסבוק הוא שם אותי ככפיל שלו. אנחנו רואים אחד בשני נפש תאומה. אני מקווה שגם החשבונות בנקים שלנו הן נפשות תאומות".

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזר?
"הייתי חוזר ל-1948, לימים של הכרזת העצמאות. הייתי רוצה להיות ברגעים האלה ולהבין מה הדור ההוא ראה במדינת ישראל, שאנחנו בדור הנוכחי איבדנו ולא מצליחים לראות היום".

איזה שיר גורם לך להיכנס לאנרגיות?
"יש שיר חדש של היוצר ארמין ואן ביורן בשם blah blah blah. להיט היסטרי שיכול להפוך לי את כל האנרגיות של היום".

מה הבגד המועדף עליך ליציאה?
"הבגד שנמצא במקום הראשון בארון. לא בהכרח כי הוא הכי יפה, אבל כנראה שהוא זה שיעשה את הכי פחות בלגן".

אביב גפן או אייל גולן?
"מירי מסיקה. היא המלכה האמיתית".

מירי מסיקה. ד"ש למלכה האמיתית. צילום: ענת מוסברג