אביאור מימוני. צילום: אבשלום זוהר (מדור לילה 03.08.18)

שם: די.ג'יי אביאור מימוני

מי אני: "אני בן 29 מבאר שבע והתחלתי לנגן כבר מגיל 14. בתחילת הדרך עסקתי בעיקר ביצירת מוזיקה כי לא ידעתי מאיפה להשיג את הגרסאות לשירים שמנגנים במסיבות, ובדרך הזו למדתי לבנות רמיקסים בעצמי. אחרי שצברתי חומרים מקוריים והבנתי שאני עושה את זה די טוב, לקחתי צעד קדימה והתחלתי לעבוד באירועים עם די.ג'ייז נחשבים בתחום".

עם הזמן והרזומה שצבר, החל מימוני לנגן גם ברחבות הריקודים במסיבות סופי שבוע. "לפני שש שנים התחלתי לתקלט במועדון הברקה, ובערך שנה אחר כך עברתי לנגן בימי חמישי בפורום".

איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום אני עסוק בעיקר בעבודה מול הפורום, אבל אני שומר אמונים גם לתחום האירועים ועדיין יוצר חומרים חדשים באולפן שלי".

משקה אלכוהולי מועדף: "יין אדום יבש זה הטופ. אין כמו לפתוח את השבת עם יין טוב".

דברים שאני אוהב לנגן: "חומרים של Armin van Buuren, Ummet Ozcan, David Guetta ולרוב אני משתמש בעיקר בדברים שאני מכין בעצמי. אני כבר מכיר את הקהל שלי ויודע למה הוא מתחבר".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "הזמינו אותי לנגן במסיבה פרטית ובערך בשעה שתיים בלילה שאנחנו שיכורים והרחבה מפוצצת, אחד האורחים שהיה שם בטעות משך את הכבל של החשמל כי הוא רק רצה להטעין את הפלאפון. מאז אני דואג שהחיבור לחשמל יהיה מוסתר מפני אנשים".