ארז ג'רבי. "לכל מקום יש את הטוויסט שלו". צילום: אייל יצחק, קבוצת חיים אביב

מי אני:
ארז ג'רבי (30), נשוי לסתיו ואבא לאריאל, הוא אחד השמות הותיקים בסצנת חיי הלילה. ג'רבי, במקור יליד אופקים והיום גר בנתיבות, החל את דרכו בגיל 14 באירועים קטנים, ימי הולדת וחינות. לקראת גיל 18 החל לעבוד כתקליטן בחברות מוזיקה שונות, ולאחר שירותו הצבאי פתח את 'ארז ג'רבי גרופ' כאשר יחד איתו לאורך השנים הולכים הדי.ג'ייז גיא חליבה, שגיא אביטבול ונדב זיסו.

איפה תמצאו אותי מתקלט:
"קרוב לתשע שנים שאני מתקלט בליין מוצאי שבת ב'סמילנסקי גארדן' ועובד בצמוד לאביב קופל ולירז ברנד בכל הפקה בתוך המועדון או מחוצה לו. בנוסף לליין שלי, כל מה שקשור לניהול ושיבוץ די.ג'ייז במועדון נעשה מולי בכל הימים בהם המועדון פועל. אני יושב איתם על בנייה, תכנון והמלצות למה כדאי לנגן על פי ההיכרות שלי עם קהל הבליינים במועדון".

משקה אלכוהולי מועדף:
"מוחיטו, בלי התלבטות בכלל. בכל פעם שאני טס, אני חייב לנסות את המוחיטו המקומי. השילוב של הלימונים, הקרח והאלכוהול עושה תחושה מרעננת, ולכל מקום יש את ה'טוויסט' שלו".

דברים שאני אוהב לנגן:
"מאוד אוהב לנגן חומרים משנות ה־80, רוק, דיפ־האוס. מתחבר בעיקר למוזיקה של Kygo, Lost Frequencies, Robin Schulz".

קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה:
"לפני שנה בערך תקלטתי בחתונה ובשיא הערב החברים של החתן הרימו אותי על הכתפיים. התחננתי שלא ירימו אותי כי השיר אמור להסתיים. זה לא ממש עשה עליהם רושם ומצאתי את עצמי במשך חמש דקות מנסה לחזור לעמדה שלי בשביל להמשיך את הערב. הם כמובן המשיכו לשיר גם בלי המוזיקה ברקע".