לינוי אדנייב. צילום פרטי

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"לאחר השחרור מהצבא עבדתי שבוע ברנואר. באופן אישי אני ממש לא אוהבת את הבגדים משם אז את כל הלקוחות שהגיעו לחנות שלחתי לזארה. עד היום אני מחכה לאחוזים מהמכירות שעשו בזארה על חשבוני".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"'איך לשחזר את הקודן של הרכב?' במילים עדינות, אני ממש גרועה בחניות. חברה רצתה להזיז לי את הרכב קצת וכששאלה אותי מה הקוד פשוט שכחתי אותו. הגעתי למצב שהזמנתי מחלץ שניטרל לי את הקודן. מה שמצחיק הוא שבסוף היום הקשתי את הקוד בטבעיות ממש, אבל כבר לא היה קודן. נגיד ככה, קריירה כגנבת רכב אני כבר לא אעשה".

מה הדבר הכי יקר שקנית אי פעם מלבד רכב או בית?
"תיק של לואי ויטון ב-6,000 ש"ח. אין ממש סיפור מעניין מאחורי הקנייה, אני פשוט אוהבת את התיקים ואת זה אהבתי קצת יותר. כרטיס האשראי שלי, לעומת זאת, לא ממש אוהב אותי".

את מי היית מזמינה לארוחת החלומות שלך (לא כולל משפחה)?
"ביונסה. אבל שתשאיר בבית את ג'יי זי. היא המלכה הבלתי מעורערת של עולם המוזיקה. יש מצב אולי שאזמין אותה לארוחת החג. מבטיחה לך שכל שנה היא תחזור לבד".

View this post on Instagram

A post shared by LINOY ADINAEV (@linoy_adinaev) on

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת?
"לבית של סבא שלי זכרו לברכה. אני עובדת בשדרות והייתי הולכת לבקר אותו ולאכול איתו ארוחות צהריים. הוא מאוד חסר לי מאז שנפטר".

מה הריח האהוב עלייך?
"הריח של הכביסה של אמא שלי אידה המלכה. עד היום חברות שלי מביאות אלינו כביסה שהיא תכבס להן. אולי רק נלך על סטארט-אפ של בושם בריח הכביסה שלה. בטוח נמכור במיליונים".

באינסטגרם, אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב?
"אחרי גיסתי לריטה. היא מכינה עוגות טעימות ויפות ומגיעה לה כל מילה טובה שאפשר לומר. בהזדמנות זו אני גם אאחל לה חג שמח ושנה טובה".

מה הבגד המועדף עלייך ליציאה?
"אין משהו ספציפי שאני ממש אוהבת. זה מאוד תלוי לאן אני יוצאת. מה שכן, תמיד נעלי עקב".

מה הרגע הכי מביך שהיה לך?
"בגיל 12 בערך הייתי בשיגעון של 'המורדים' ובנחמין רוחאס היה האליל של בנות ישראל. הייתי בטוחה שיום יבוא והוא יתגייר ואתחתן איתו. כש'המורדים' באו להופעה בארץ הייתי מהראשונות שקנו כרטיס וניצלתי את ההזדמנות לכתוב לו מכתב וכמובן שגם קניתי לו מתנה".
"אחרי כמה חודשים שהוא לא כתב בחזרה, הגיע מכתב בדואר מבנחמין. כולם קינאו בי שהוא ענה לי למכתב והוא כתב שהוא ממש שמח ממה שכתבתי לו והייתי בעננים".
"אחרי כמה שנים, בגיל התיכון בערך, אמא שלי סיפרה לי שהיא כתבה לי המכתב, כי האכזבה שלי הייתה ממש גדולה. עם כמה שהסיפור הזה תמים ומרגש, איזה פדיחות זה מכל האנשים שסיפרתי להם את זה".

מה הדבר הכי ספונטני שעשית בחיים?
"סגרתי טיסה ללונדון כמה שעות לפני הטיסה עצמה. אני בכללי לא בן אדם ספונטני ובאמת שלסגור טיסה בצורה הזו זה היה הכי ספונטני שעשיתי".

View this post on Instagram

A post shared by LINOY ADINAEV (@linoy_adinaev) on

איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך?
"הייתי רוצה לדעת לעוף. אני מאחרת כרונית. אם הייתי יכולה לעוף זה היה חוסך לי מלא זמן. הייתי גם יכולה להתארגן תוך כדי הטיסה".

דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד
"מכשיר אלפטיקל/סקי של חדר הכושר. גם באי בודד שאף אחד לא יראה אותי חשוב לי להישאר חטובה".

מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר?
"עיניים. אני מאמינה שדרך העיניים אפשר ללמוד הרבה על האדם שעומד מולך. לטוב ולרע".

ממי לדעתך את צריכה לבקש סליחה?
"מהבוסית שלי בעבודה. אני כל יום מאחרת למשרד ואם הגעתי 'רק' בחצי שעה איחור אז כנראה שהקדמתי ממש באותו יום. מבקשת ממנה סליחה על כל הפעמים שאמרתי לה שהייתה תאונת בצומת גילת ובגלל זה איחרתי".

למי תאחלי שנה טובה?
"למשפחה שלי ולחברים שלי. מאחלת להם את כל הטוב שבעולם בשנה הקרובה. כמובן שגם לכוחות הביטחון שלא יחגגו סביב השולחן החג עם בני המשפחה שלהם, כדי שאנחנו נוכל לחגוג בלי הפרעות מיותרות. תוסיף גם שנה טובה לבנחמין רוחאס, שמאז הסיפור עם המכתב די ירד לי ממנו".