יובל כהן. רואים שהיא אוהבת לחייך. צילום: עדן זמר

סוף השבוע בפתח ואיך אפשר שלא לספר לכם על יובל כהן, בת 23 מבאר שבע. כהן המולטי-טסקרית עובדת בבקרים במשרדי 'אקרמן מיוזיק' ובערב באולם 'אודיסאה' כמארחת ומלווה לחתנים וכלות ביום המאושר בחייהם. כהן היא בתם הבכורה והמוצלחת של שי וענת, ואחות למתן ושליו.

מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?
"עבדתי פעם בעמדת קפה בסורוקה, במחלקה עם מאושפזים לטווח ארוך והם רק היו מחכים שאגיע כדי לדבר איתי. אני בן אדם שמטבעו אוהב לדבר, אבל זה כבר היה גדול עליי".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"מזג האוויר בפוקט. חזרתי ביום שלישי האחרון מחופשה של שבועיים בתאילנד והיה לי חשוב לוודא אם השמש מספיק חזקה".

את מי היית מזמינה לארוחת החלומות שלך (לא כולל משפחה)?
"אביב גפן. הוא אמן מדהים שכתב המון שירים שמלווים את הפלייליסט היומי של כל אדם. הייתי מאוד רוצה לדעת למה אמן גדול כזה כל כך אנטי ממסד והשלטון במדינה".

אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת?
"גיל ההתבגרות. אתה חווה באותה תקופה הכל בפעם הראשונה וזה ריגוש אמיתי. דייט ראשון, אלכוהול ראשון, סיום לימודים ותחילת הצבא. אתה מתרגש מדברים באמת. אולי זה קצת שהדור הנוכחי קצת איבד".

View this post on Instagram

A post shared by Yuval Cohen (@yuval_cohen_10) on

View this post on Instagram

A post shared by Yuval Cohen (@yuval_cohen_10) on

איזה שיר עושה לך טוב על הנשמה?
"'לפעמים' של אורי בן ארי. שיר שהמילים שלו מדויקות. אין אדם שלא יכול להתחבר למילים ולקול של הזמר".

מה הריח האהוב עלייך?
"לקום לריח של יום שישי בבוקר. אחרי שאתה יוצא ביום חמישי ובקושי פוקח את העיניים וכבר כל הבית על הרגליים לקראת השבת. זה משהו שאני לא חושבת שאפשר להשתוות אליו".

אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב ברשתות החברתיות?
"יש בחור בשם עידו גרינברג שמוכר בשם 'mismas' והוא מעצב את כל החולצות עם המשפטים המגניבים. הוא יצירתי ברמות, כי הוא מצליח להביא לידי ביטוי את כל מה שכולנו חושבים במילה או שתיים. אני חייבת חולצה כזאת שכתוב עליה 'מוגזמת' בגדול".

מה הבגד המועדף עלייך ליציאה?
"בגד גוף שחור. קודם כל זה נוח. מעבר לנוחות אני אוהבת איך שזה נראה עליי ואני מקבלת הרבה מחמאות שאני לובשת משהו בשילוב עם זה".

מה הרגע הכי מביך שהיה לך?
"באחד הערבים ב'אודיסאה' ניסיתי להכניס את ההורים של החתן כמה פעמים. הגעתי למצב שפניתי אליהם באסרטיביות 'הורים, צריך להיכנס. אתם מעכבים את כל הערב' עד שהבנתי שניסיתי להכניס את האבא עם האחות של החתן ולא עם אישתו. רציתי לקבור את עצמי מהבושות".

איך את מפנקת את עצמך?
"מאוד אוהבת חופשות. משתדלת לפחות פעם בחודשיים לנקות את הראש. סדר היום שלי עמוס וכמעט ואין לי זמן לעצמי, ולכן בשביל לצבור אנרגיות להמשך הדרך אני יוצאת לחופשות כמעט באופן קבוע. לפעמים אני צריכה חופש מהחופש".

מה החלום הכי גדול שלך?
"אני מאוד אוהבת את תחום הטיפול והשיקום באנשים. בצבא הייתי מש"קית ת"ש והיו לא מעט מקרים שראיתי איך אתה יכול להפוך סדר יום של בן אדם רק על ידי שיחה. אני בעתיד שואפת ללמוד מקצוע טיפולי כמו קלינאות תקשורת או פסיכולוגיה כדי שאוכל להתעסק בזה בצורה עצמאית".

מה הדבר הכי ספונטני שעשית בחיים?
"לפני שנתיים, כמובן בחופשה, בהחלטה של כמה רגעים החלטתי שאני רוצה לעשות קעקוע. אז זה היה נראה לי כמו משהו ממש יפה, אבל היום זה די דומה לאימוג'י של הקקי בוואטסאפ. בהזדמנות זו אתן טיפ לקוראים: אל תקעקעו כלום בהחלטה של רגע".

View this post on Instagram

A post shared by Yuval Cohen (@yuval_cohen_10) on

View this post on Instagram

A post shared by Yuval Cohen (@yuval_cohen_10) on

איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך?
"הייתי רוצה לדעת לעוף. מעבר לזה שאני מאחרת כרונית, נראה לי שיש שקט מיוחד כזה באוויר כשאתה רואה את כולם מלמעלה. השקט הזה זה משהו שכל אדם צריך".

דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד?
"את חומי וג'וי, הכלבים שלי. שני כלבי פודל מקסימים שהם כמו ילדים בשבילי. שאני איתם אני לא צריכה שום דבר אחר. מצידי גם שלא יבואו לחלץ אותנו".

מתי בכית בפעם האחרונה?
"ביום רביעי. חגגתי יום הולדת 23 והברכה של ההורים שלי ממש ריגשה אותי. לפעמים הקשר עם ההורים שלנו נראה לנו כל כך מובן מאליו שאנחנו לוקחים אותם בקלות מידי. חשוב תמיד לזכור שבסופו של דבר הם המשענת שלנו להכל. הם תמיד יקבלו אותנו, לטוב ולרע, ואנחנו חייבים לכבד אותם".

מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליה בגבר?
"חיוך. אני בן אדם שמטבעי מחייך הרבה ואני חושבת שזה מעיד המון על האדם שעומד מולי".

אמונה טפלה שאת מאמינה בה?
"כשאני הולכת עם אדם ברחוב ויש עמוד, אני באופן אוטומטי הולכת אחריו. אוי ואבוי אם אנחנו נעבור משני הצדדים. אני מאמינה שזה גורם למריבות".

לאיזו סדנה או טיפול היית נרשמת?
"סדנת יוגה או משהו שיגרום לי להתחבר לעצמי. אני אדם מאוד רוחני ואני חושבת שהרבה פעמים שאתה מחפש תשובות לשאלות, הן נמצאות בתוכך ואתה רק צריך לנבור בפנים כדי למצוא פתרונות".

באיזה תוכנית ריאליטי היית זוכה בטוח?
"נראה לי ש'הישרדות'. שלא תטעה, אני קרבית בקטעים האלה של לשרוד. מאוד מתאים לי להסתובב עם בנדנה על הראש ולאכול אורז".

איזו תכונה הכי ישראלית בעינייך?
"לעקוף בתור. אני לא מצליחה להבין למה אנחנו כל כך חסרי סבלנות ומנסים כל הזמן לעקוף. אמא שלי תמיד אומרת לי שהיא לא מבינה איך אני כל כך אדישה ומעבירה את הדברים בקלות. נראה לי שבסופו של דבר אני מגיעה בתור לפני כולם, דווקא בגלל שאני לא עוקפת".

מה יהיה כתוב על המצבה שלך?
"מתה מצחוק".