טונה וברי סחרוף. מסע מרגש וחד פעמי בעקבות האלבומים האהובים. צילומים: ארתור לנדה, יאיר שגיא

"מנגנים אלבומים" היא סדרת ההופעות המובילה של החורף מבית גולדסטאר סאונד סיסטם-זאפה. השנה יתארחו במסגרת ההופעות אומנים מצמרת היצירה המקומית בישראל, וותיקים וצעירים, למסע מוזיקלי בין האלבומים האהובים ששינו את מפת המוזיקה הישראלית.

כל ערב הוא מסע מרגש וחד פעמי אשר נותן לקהל הזדמנות לחזור לאלבומים האייקונים שיצאו בישראל. מועדון הפורום, במסגרת 'פורום לייב' מארח שתיים מההופעות המרכזיות.

טונהפארק - בשנים האחרונות הפך טונה לאחד האומנים המדוברים והמבוקשים בישראל. אחרי סיבוב הופעות מטורף ברחבי הארץ (ובגלקסיות אחרות) ינחת טונהפארק ב'פורום לייב'. טונה משלב במופע שלו היפ-הופ ורוקנרול, וההפקה העשירה והמדויקת של ניר דנן ויקיר בן טוב, בחיזוק ווידאו ארט של נאור סוקי, הופכים את ההופעה לחוויה מחשמלת.

מתי? יום רביעי (16.01), פתיחת שערים 20:30.

20 שנה לאלבום "נגיעות" - האלבום "נגיעות" שיצא בדצמבר 1998, הוא אלבומו המצליח ביותר של גיבור הגיטרה הישראלי ברי סחרוף ונמכר עד היום ביותר מ-150 אלף עותקים. סחרוף הצליח להתיך ולחבר את הרוק הישראלי להשפעות מזרחיות, יחד עם נגיעות אלקטרוניות. בין השירים מהאלבום נמצאים "ככה זה", "עיר של קיץ", "לב שלם" ו"עבדים", כמו גם החידוש לשירו של אלתרמן "עוד חוזר הניגון", שהופיע במקור בפרויקט "עבודה עברית".

מתי? יום שלישי (26.02), פתיחת שערים בשעה 20:30.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים כנסו לאתר 'שפע הפקות' או בטלפון 8949*.