צילום: EPA

הבמות כבר מוכנות, החזרה הגנרלית כבר מאחורי המשתתפים וחגיגות יום העצמאות יפתחו הערב (רביעי) בכל רחבי הארץ. אז, לאן כדאי לצאת? אספנו בשביךכם את כל המופעים השווים של הנגב:

באר שבע בערב יום העצמאות יופיעו על הבמה המרכזית בקריית הספורט, שבין אצטדיון טוטו טרנר להיכל הקונכייה, החל מ- 20:00: נועה קירל, דודו טסה, עידן עמדי ונוי פדלון, לצד אומנים מקומיים, להקת צעירי באר שבע ולהקות מחול.

בבימת הילדים, שגם היא הועתקה לקריית הספורט, יהנו הילדים ממופע של כוכבת הילדים רינת גבאי. בשעה 22:00 צפוי להתקיים מופע זיקוקי דינור מרהיב .כמו כן, יתקיימו הופעות של אמנים מקומיים וכן שלל מופעי רחוב.

במקביל, החל מהשעה 20:00 בהיכל הקונכיה, יתקיים ערב של חוויות והופעות עם תרבות יהודית. על הבמה יופיעו האחים סלומון, אריאל זילבר והצגת הילדים "שלומי וסתם".

החל מהשעה 21:00 ייפתח מתחם שנות ה-60 בחצר מוזיאון הנגב בעיר העתיקה עם מופעי הלהקות 'רטרואקטיבי' ו'באק ביט' בלהיטי שנות ה-50 וה-60.

אם תרצו לחגוג ולשיר אל תוך הלילה תוכלו להגיע ל'שרים מסביב למדורה' מחצות ועד אור הבוקר במצפה בית אשל בפארק נחל באר שבע, עם רפי שקד בשירה ונגינה, חיה גולן ושולי קימל בשירה, גדעון הרשקוביץ בתופים ובכלי הקשה. כמו כן יערך 'שיח לוחמים' עם עופר יוגב, מנהל מחוז דרום במועצה לשימור אתרים. הכניסה לכל האירועים חופשית.

בדימונה יופיעו כיתריה, עופרי כלפון (בוגרות "הכוכב הבא"), עידן עמדי, ויובל המבולבל במופע לילדים.

בנתיבות יופיעו איתי לוי, נועה קירל, מורן מזוז ומני ממטרה במופע לילדים. איפה? מתחם הספורטק, שכונת נווה נוי.

בעומר -  הסטנדאפיסט דודו ארז ינחה את הערב, בו יופיעו דודו טסה, רוני דלומי, להקת הקאברים 'באק-ביט', ולילדים מופע של דידי דימיוני. איפה? פארק אטד.

באופקים - נוי פדלון, די.ג'יי נאור חתוכה ורינת גבאי במופע לילדים. איפה? פארק אופקים, פתיחת שערים מהשעה 19:30.

בירוחם - ערב שירה בציבור עם "מירל'ה וחברים" בשירים עבריים מכל הזמנים. בשעה 22:00 במעגל הנורית. מומלץ להביא ביגוד חם ומחצלות.

במיתר - דודו טסה במופע המרכזי. לילדים מופע של "מטיילים עם אושרית בארץ ישראל". איפה? אמפי מיתר.

במועצה האזורית בני שמעון - מופע מרכזי של עידן עמדי והפרויקט של רביבו. שימו לב - הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש באתר או בפייסבוק המועצה. איפה? קיבוץ שובל